dr n. med. Jacek Toboła

Wenerolog, Dermatolog

Poszedłem dzisiaj do lekarza. Wszystkim bardzo się podobało. Bardzo profesjonalne podejście. Lekarz wszystko wyjaśnił, opowiedział, wydał wniosek. polecam

Nie polecam poszłam z problemem zamkniecia naczynek na twarzy. W trakcie wizyty doktor odbierał tel kom co wprawiło mnie w lekki niesmak. W ogole mialam wrażenie mega szybkiego załatwienia sprawy podczas gdy ja chciałam dowiedziec sie paru rzeczy wczesniej pisalam maila przed zabiegiem do doktora ze chce sie wybrac na tego typu zabieg nie poinformowal mnie ze w trakcie tak sielnych mrozow nie powinno sie wykonywac tego typu zabiegow dowiedzialam sie tego przypadkowo po zabiegu naczynka sie nie pozamykaly stracialam pieniadze mam nawet wrazenie ze mam ich wiecej :(

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Mam tylko jedną wątpliwość,czy lecznicze zabiegi laserowe muszą odbywać się bez znieczulenia? Jest to straszny ból. Można chociażby zastosować Lignocainum.

pełen profesjonalizm pod każdym względem

pełen profesjonalizm pod każdym względem

Wszystko w jak najlepszym porządku - szybko i skutecznie - zdecydowanie POLECAM !!!

NIE POLECAM, JESTEM ROZCZAROWANA EFEKTEM ZABIEGU!!!!!!!!!

NIE POLECAM, JESTEM ROZCZAROWANA EFEKTEM ZABIEGU!!!!!!!!!

Byłam na zabiegu na początku roku jest to kompetentny i rzeczowy lekarz.Polecam!!

Co prawda poszlam nie z choroba, lecz z "kosmetyka", ale wszystko odbylo sie perfekcyjnie. Drogo, ale warto:)

Lekarz, który pierwszy obejrzał zmianę. W Elblągu nikt nie chciał na mnie spojrzeć, a do tego przepisywali leki, które tylko wzmagały chorobę :( Kompleksowa opieka, diagnoza i przepisane leki trafna. Od tego czasu (a minęło już pół roku) choroba nie wróciła. Polecam serdecznie !!!! :))

Kompleksowa opieka, diagnoza i przepisane leki trafna.
Od tego czasu (a minęło już pół roku) choroba nie wróciła.
Polecam serdecznie !!!! :))

Super: fachowo i konkretnie !! Trochę drogo (100PLN) ale warto !!

Super: fachowo i konkretnie !! Trochę drogo (100PLN) ale warto !!