lekarz Jacek Trzyna

Okulista

Byłam u doktora ze skierowaniem na HRT.Ciepły człowiek o dużej wiedzy,skierował mnie na zbieg laserowy,który sam wykonał.Teraz ciśnienie w oku mam prawidłowe,bardzo dziękuję doktorze.

Byłem u Tego lekarza z powodu zaczerwienienia oka,przepisane leki szybko pomogły.Polecam bardzo uprzejmy i kompetentny okulista.

Rzetelny i kompetentny lekarz,łatwo nawiązuje kontakt z chorym,potrafi słuchać i dać nadzieję.Zdecydowanie polecam.

Pacjentowi który napisał 2 negatywne oceny nie odmówiono przyjęcia tylko poproszono by poczekał ponieważ doktor jest w trakcie badania chorego.Po tej informacji pacjent w chamski sposób potraktował pielęgniarkę i rejestratorkę i powiedział "nie mam czasu czekać a lekarza wiem jak załatwić".Oby ludzi o tak niskiej kulturze i wysokim poziomie agresji było jak najmniej.
M.K.świadek i pacjent tej placówki

Wciąż poszukujesz "Okulista Elbląg"?

Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy
Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
UNI-MED