Jacek Tyburski

Protetyk, Stomatolog

Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie! Lekarz z powołania, który zawsze ma czas dla pacjenta i jest naprawdę empatyczny, gotowy odpowiedzieć na pytania i skutecznie doradzić. Kiedyś unikałam dentystów jak ognia, ale Pan Doktor swoją postawą sprawił, że już zawsze będę stałą pacjentką jego gabinetu - przyjadę nawet z drugiego krańca Polski :) Dodam jeszcze, że Pan Doktor ma nowoczesny sprzęt i zawsze dokładnie analizuje sytuację zanim podejmie jakiekolwiek działania. Bardzo miła i świetnie zorganizowana asystentka sprawia, że za każdym razem czuję się komfortowo. Dziękuję Państwu pięknie! Angelika - Pacjentka

Zdecydowanie nie zgadzam się, że idzie na ilość. Wręcz przeciwnie. Polecam Pana Tyburskiego, bo jest konkretnym fachowcem i nie naciąga na pieniądze tak jak wielu innych w tej branży, tzn. nie zrobi czegoś, jeśli uzna, że jest to niepotrzebne lub efekt będzie mało widoczny.

Skierował mnie do dr Tyburskiego mój stomatolog na leczenie kanałowe pod mikroskopem. Bałem się, ale jak to mówią strach ma wielkie oczy:) Wizyta była prawie bezbolesna, wiadomo dyskomfort u dentysty zawsze istnieje;)Ale tym razem wszystko było inne niż zawsze. Polecam leczenie pod mikroskopem. Teraz wiem,ze moja szóstka została bardzo dokładnie wyleczona:)

Profesjonalista w każdym calu. Nie zgadzam się z opinia, że "idzie na ilość". Poświęcił mi naprawdę sporo czasu, wszystko dokładnie wyjaśnił, leczenie nie bolało, polecam każdemu kto chce mieć zdrowe, ładne zęby bez bólu. W gabinecie jest rentgen, mikroskop, nie trzeba biegać po innych gabinetach by zrobić np. zdjęcie zęba. Warto.

Lekarz, który idze chyba na ilość, bo z dużej ilości duża kasa. Nie polecam - zawsze można taniej...