lekarz Jacek Urbaczka

Polecam! Super opieka, bardzo dobry i empatyczny lekarz. Gabinet komfortowy i nowoczesny. Położna miła i kompetentna.

Lekarz : 10 minut i 200 zł w kieszeni i następna kolejna pacjentka to tylko numerek w komputerze gra na zwłokę żeby tylko wyciągnąć kasę nie rozwiązując problemu , lekarz nie obecny myślami brak skupienia mylenie leków, faktów, pieniądze zmieniaj człowieka kiedyś to był naprawdę świetny lekarz.

Najlepszy lekarz interesuje sie pacjentką podczas szpitalnych wizyt uprzejmy z poczuciem humoru polecam paniom ktore bezskutecznie staraja sie o dzidziusia ten lekarz napewno wam pomoze tak jak mi i moim znajomym jestesmy szczesliwymi mamusiami wszystko dzieki lekarzowi Urbaczce WIELKI POZYTYW DLA LEKARZA

Bardzo doby lekarz Polecam. Czy ktoś wie czy Pan dr pracuje jeszcze w szpitalu w Skarżysku?

Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentki. Kiedy byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych potraktował mnie z góry i całkowicie zlekceważył moje problemy. Mało tego wyśmiał mnie przy innym lekarzu w pokoju lekarskim i stwierdził, ze jestem przewrażliwiona i że nie powinnam mu głowy zawracać głupotami. Lekarz, który nie ma poszanowania dla spraw pacjentki oraz ignoruje jej problemy zdrowotne jest zwyczajnie nieprofesjonalny. Opinie, dotyczące jego dobrego podejścia do pacjentki, to jakieś nieporozumienie.

Jest bardzo fajnym lekarzem.Zawsze wytłumaczy o co chodzi i opiekuje się pacjentką.W szpitalu pyta jak się czuję.Zawsze uśmiechnięty

Doktor prowadzil moja ciąże,urodziłam dwa misiące temu,zdecydowałam się ze względu na pozytywne opinie znajomych,jednak nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz,wizyty były krótkie,"odwalone",nigdy nie dostałam żadnego zdjęcia z Usg,w szpitalu nie odczułam w żaden sposób,że to "Mój Lekarz",nie zaglądał,nie spytał o samopoczucie oprócz obchodów oczywiście,za to bezinteresownie w ciągu dnia zachodzili do nas Dr.Lewandowski J.i M..pytając jak się czujemy.Na którejś z ostatnich wizyt prywatnych zapytałam ile warzy moje dziecko,to odpowiedział,że musiałby teraz wszystko mierzyć,żeby wyszła waga ale "napewno ok 3kg.." No to przepraszam bardzo!..:/ Tyle to i ja wiem.. A jak poszlam juz do szpitala,i mialam USG to pani doktor pyta,ile warzyło dziecko na ostatniej wizycie,i jakie było jej zdziwienie,że nie wiem,gdyz ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 30tyg..Doktor jest moim zdaniem przereklamowany.Nie tego oczekiwałam od Niego,jako od swojego lekarza prowadzącego...

Czytając ostatni komentarz postanowiłam zabrać głos. Jestem nie tylko pacjentką Pana doktora, ale i mam przyjemność z Nim pracować w jednym szpitalu. To jedyny kompetentny lekarz na tym oddziale, zna się doskonale na tym, co robi i chyba nigdy się nie myli. Faktycznie można odnieść początkowo wrażenie, że jest zarozumiały, zbyt pewny siebie, sama tak myślałam. Szybko zobaczyłam jak bardzo się mylę jest po prostu konkretny i kompetentny. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują pomocy w chorobie czy w trakcie trudnego porodu. Wszystkie panie, które chcą słuchać bajek o rzekomej chorobie i jak to cudownie zostały wyleczone, gdy faktycznie były zdrowe odsyłam do jego „kolegów i koleżanek”.

jest zarozumiały, zbyt pewny siebie, tłumaczy chorobę w sposób tylko dla siebie zrozumiały i tylko tak, aby stracić jak najmniej swojego czasu

owszem lekarz bardzo miły i usmiechnięty a w dodatku przystojny i chyba wszystkie te panie na to tak naprawde zwrocily uwage