lekarz Jacek Urbaniak

2,5
2,4
2,4
2,2

Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Poswiecił dużo czasu i dokładnie zbadał. Wyszedłem zadowolony i uspokojony gdyż dokładnie wytłumaczył powody moich dolegliwości.

Nieprzyjemny lekarz, kto był ten wie, kto się wybiera ten się przekona. Poświęcił mi 3 minuty. Wziął 200 zł. Nastraszył mnie, że czeka mnie zabieg za który zapłacić będę musiała kilka tysięcy. Tymczasem jestem już po zabiegu, który wykonany miałam w prywatnej klinice i za który zapłaciłam 500 zł. Sprawiał wrażenie jakby nie chciało mu się odpowiadać na pytania, totalnie od niechcenia. Jeszcze nigdy nie zostawiłam w internecie żadnej opinii na temat lekarza, ale jeżeli chodzi o doktora Urbaniaka to jednak nie mogłam pozostawić tego bez echa. Nie polecam.

nie polece tego lekarza nikomu nie jest dobrym okulistą odradzam wizyt u niego chyba że ktoś chce stracic wzrok

Ograniczę się do wystawienia oceny. Komentarz musi mieć 100 znaków ale ja nie chcę pisać o tym panu, proszę czytających o zastanowienie się zanim staniecie się jego pacjentami.

Doktor Urbaniak nie powinien być lekarzem, bardziej szkodzi niż pomaga. Dba tylko o własne bezpieczeństwo, nie zmienia rękawic po pacjencie, nie dezynfekuje sprzętu na wizycie zaraził mnie wirusowym zapaleniem spojówek. A ja całą rodzinę w tym małe dziecko, które walczy z tym świństwem do dziś.

Totalny brak profesjonalizmu, gburowaty, traktuje każdego pacjenta jak zło konieczne, brak znajomości leków. Nie polecam

Brak odpowiedniego podejścia do dziecka,nie potrafił albo nie chciał wytłumaczyć jak postępować , brak profesjonalizmu , nie otrzymaliśmy żadnych opinii , ani pisemnego orzeczenia o wadzie i o samym badaniu czy do jakich miejsc się udać tylko od razu pokierował nas do optyka na ul. Górnośląskiej 38 "Twój Optyk" i całkiem przypadkiem okazało się że to sklep żony doktora która tak samo jak i on nie popisała się wiedzą , profesjonalizmem oraz podejściem do pacjenta/klienta.

Pan "DOKTOR", nie posiada ani grama wiedzy, nie zna leków, nie jest pomocny, oschły, chamski, traktuję pacjenta jak ciężką konieczność. Ordynator? bez tytułu dr n.med.? Woda sodowa uderzyła mu do głowy, jeździ tylko an sponsorowane wycieczki i nic po za tym nie robi!

zaparł się prywatnej wizyty domowej,za którą wziął pieniądze .Zamiast wypisać receptę dał jakąś bezpłatną próbkę leku tylko po to by nie było śladu po jego wizycie prywatnej.Królika doświadczalnego to niech sobie hoduje w domu.Potem nie odbierał telefonów.Ordynator???!!!!

Leczę się u niego do wielu lat i niestety nie widzę już na jedno oko, nie rozpoznał u mnie jaskry. Traktuję pacjenta chamsko, źle, nie ma czasu, nie słucha objawów, śmieję się z tego - twierdzi, że się udaję.Nie polecam go wręcz odrzuca mnie od niego.