lekarz Jacek Wasilewski

Wizyta przebiega zawsze bez zbędnego stresu. Bardzo podoba mi się podejście lekarza. Pan doktor bardzo miły, konkretny, wszystko objaśnia, podaje możliwe formy leczenia. Polecam

Pan Doktor zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba, odpowiada na WSZYSTKIE pytania, nie bagatelizuje, ale też nie wyolbrzymia problemów. Wśród kobiet w mojej rodzinie zdecydowanie lekarz pierwszego wyboru. Darzę go ogromnym zaufaniem.

Niestety nie polecam. Na przestrzeni lat podejście P. Doktora uległo diametralnej zmianie. Na gorsze. Lekceważące potraktowanie niedoczynności tarczycy u kobiety w ciąży, brak zlecenia badań kontrolnych poziomu hormonów, brak rozważenia zwiększenia dawki leków (wizyta u innego lekarza- natychmiastowe badania i zwiększenie dawki). Alergia na wizytę wspólnie z partnerem, niestosowne komentarze typu ,, a kto państwu powiedział, że na każdej wizycie robi się usg a potem plotka pójdzie po mieście że Wasilewski usg nie robi". Niedowierzanie, zażenowanie, po protu wryło nas w ziemię. Prywatna wizyta za niemałe pieniądze - wstyd. Z całego serca nie polecam a P. Doktorowi życzę głębokiej refleksji.

Doktor Wasilewski dzięki swoim szybkim i mądrym decyzjom uratował życie mojego dziecka. Zawsze dokładnie uzasadniał swoje diagnozy, miły, taktowny. Nie wyobrażam sobie teraz iść do innego ginekologa.

Pełen profesjonalizm. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Komunikatywny, dokładny i bardzo taktowny.

Polecam doktora Wasilewskiego. Prowadził profesjonalnie moją ciążę. Teraz również w miarę systematycznie chodzę na kontrole. Dr wszystkie moje wątpliwości dokładnie, rzeczowo i w zrozumiały sposób tłumaczy. Poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Zawsze z Jego gabinetu wychodzę pozytywnie nastawiona. POLECAM!!!

Przez kilka lat (dość sporadycznie) chodziłam do pana Wasilewskiego, z typowymi problemami ginekologicznymi - żadna rewelacja, niby miły, nawet za bardzo, biło sztucznością i coś mi nie grało. Gdy byłam w ciąży, omijałam jego gabinet szerokim łukiem, nie miał wtedy najlepsze opinie, a jego kariera w szpitalu wisiała na włosku, nie miał też dobrej opinii wśród lekarzy ginekologów. Zasada jego działalności jest taka, chodź prywatnie, bo ładny gabinet, bo "lepiej", płać, a jak coś nie tak, wysyła do publiczngo szpitala, szpitalowi obniża rankingi, ordynator się tłumaczy, a p. Wasilewski bogatszy jest o parę stetek na jednej klientce. Pech chciał, że przy drugim porodzie trafiłam na niego. Poród elegancko, 5 h, siłami natury, dziecko 10 w skali Apgar (ale to zasługa głównie położnych i moja),bo lekarz pojawił się na końcu, kiedy okazało się, że łozysko "urodziło się" niekompletne. Wtedy zaczęła się gehenna, dzięki której, nie chcę juz więcej mieć dzieci. Łyżeczkowanie bez znieczulenia, bo jak to określono, poród przeżyła to 20 min nie zrobi różnicy. Dostałam drgawek, krzyczałam, wołałam męża (położne zdumione, nie pisnęłam podczas porodu, a tu nagle wpadłam w szał). Lekarz nie szczędził kometarzy na temat mojego krzyku, na koniec rzucił narzędzia i powiedział, że stracił cierpliwość do pacjentki. Moja położna podczas pilotażu nie wierzyła, ze takie rzeczy się jeszcze robi, sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Pacjenta, ale o konsekwencjach dla szpitala, lekarza ani o odszkodowaniu nie ma mowy, przecież gdyby nie łyżeczkował, mogłabym nie żyć, więc ostatecznie mam być wdzieczna, że łyżeczkowanie się odbyło, a ze bez znieczulenia to nic. Dla mnie był niemiły i arogancki, nie podał znieczulenia, mimo tego ogromny plus za zszycie, bo łatwo się goiło.

Z przykrością muszę stwierdzić, że Pan doktor tym razem naprawdę mnie zawiódł. Po długiej przerwie (nie wiem czym spowodowanej, bo doktor nawet nie próbował diagnozować mojego problemu) udało mi się zajść w ciążę. Niby wszystko był dobrze. Doktor zbagatelizował moje obawy co do drętwienia brzucha i malutkich plamień. Trzy tygodnie później poroniłam. Na dwa dni przed tym zdarzeniem dowiedziałam się od innego ginekologa, że jest krwiak zagrażający ciąży. Wtedy jeszcze moje dziecko żyło. Historia, jakich wiele, prawda? A wystarczyło trochę więcej wyobraźni. Zgubiła Pana rutyna Panie doktorze. Szkoda, że ceną było życie mojej córeczki.

Nie wiem dziewczyny dlaczego piszecie, że wizyta kosztuje u pana dr 80 zł ??? Ja zawsze płacę 150 zł (jestem w ciąży). Pan dr jest bardzo uprzejmy i odpowiada na wszelkie pytania, czasami jego wypowiedzi są dla mnie nie zrozumiałe (medyczna terminologia), ale jak się dopytam,czy proszę o wytłumaczenie prostym językiem to w sposób zrozumiały potrafi przełożyć wypowiedź. Co do reszty to nie jestem w stanie określić ? Gdy ciąża przebiega prawidłowo to też jest inaczej? prowadziłam ciążę u pana dr do ok 7 miesiąca (ciąża zagrożona), kiedy moje choroby narastały i pojawiały się coraz większe komplikacje i zagrożenie życia mojego, a zarazem dziecka korzystałam z opieki wielu specjalistów i szpitali. Jedno jest pewne jako jedyny lekarz, gdy byłam w 6 tyg ciąży, leżałam w Tczewskim szpitalu - (krwawiłam, nie było echa serduszka, ani nawet widocznego zarodka, beta hcg było zaniżone i nie rosło odpowiednio )kazał mi cierpliwie czekać 2 tygodnie. Natomiast 5 innych lekarzy którzy mieli dyżur w Tczewskim szpitalu powiedziało, że niby jestem w ciąży, niby nie i chciało mi podać tabletki na wywołanie porodu. Teraz czekam na poród - termin mam za ok 3 tygodnie, mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze mimo komplikacji. Ciesze się, że na samym początku ciąży trafiłam na dr Wasilewskiego, który kazał cierpliwie czekać, dzięki niemu pod moim serduszkiem rośnie mój upragniony synek i wkrótce będziemy razem.

Bardzo cicho mówi a dodam że słuch mam dobry. Jego zachowanie jest dziwne jakby się zastanawiał czy aby napewno ma rację. Jest nierzeczowy. Jak jest bezpiecznie to ok ale z problemem albo ciążą "coś nie tak" omijajcie jego gabinet.