lekarz Jacek Wawrzynowicz

2,5
2,1
2,7
2,3

Operował mi cystę podkolanową a ordynator w większym mieście powiedział że było to nie potrzebnie rozcinane, została duża blizna i tydzień w szpitalu. Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo slaby lekarz. Oprocz zmarnowanego czasu i pieniedzy nie otrzymalem zadnej pomocy. Po 3 miesiecznym leczeniu zmienilem ortopode. Nie polecam

lekarz spełnił moje oczwekiwania, pomógł w problemach z kolanem. Moja ocena lekarza jest wyżej wymieniona

ten "lekarz" to totalne nieporozumienie. diagnoze jaka postawil to żul spod budki z piwem lepszą by wydal. kompletny brak kompetencji. zlekcewazyl mój problem ze stawem skokowym mowiąc "jest pan za wysoki, do konca zycia bedzie bolec"- kpina. szkoda mojego czasu. nie polecam tego lekarza jak i szpitala w kępnie. dopiero w ostrowie rozwiazali mój problem ze stawem skokowym. nikomu nie życzę spotkania z nim

Najlepszy ortopeda, jakiego znam. W chwili obecnej pan dr. zajmuje się moja 82-letnia mama. Znakomity człowiek i specjalista. Pod taka opieka mama odżyła i nabrała wiary w wyleczenie. Panie doktorze wielki szacunek i szczere podziękowanie. Opinia w ocenie- gorąco polecam

Najlepszy ortopeda, jakiego znam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kępno"?

al. Słowackiego 7
Ostrów Wielkopolski