lekarz Jacek Wawrzynowicz

2,7
2,7
2,9
2,5

a ja mialem 14 lat i rzepka kolanowa rozleciala sie na cztery kawalki i jeszcze z rozlamami . a dr. Wawrzynowicz ja poskladal jak kostke rubika. Mam teraz 40 i niewiem ze cos sie kiedys wydarzylo. Sto lat Doktorze.

Operował mi cystę podkolanową a ordynator w większym mieście powiedział że było to nie potrzebnie rozcinane, została duża blizna i tydzień w szpitalu. Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo slaby lekarz. Oprocz zmarnowanego czasu i pieniedzy nie otrzymalem zadnej pomocy. Po 3 miesiecznym leczeniu zmienilem ortopode. Nie polecam

lekarz spełnił moje oczwekiwania, pomógł w problemach z kolanem. Moja ocena lekarza jest wyżej wymieniona

ten "lekarz" to totalne nieporozumienie. diagnoze jaka postawil to żul spod budki z piwem lepszą by wydal. kompletny brak kompetencji. zlekcewazyl mój problem ze stawem skokowym mowiąc "jest pan za wysoki, do konca zycia bedzie bolec"- kpina. szkoda mojego czasu. nie polecam tego lekarza jak i szpitala w kępnie. dopiero w ostrowie rozwiazali mój problem ze stawem skokowym. nikomu nie życzę spotkania z nim

Najlepszy ortopeda, jakiego znam. W chwili obecnej pan dr. zajmuje się moja 82-letnia mama. Znakomity człowiek i specjalista. Pod taka opieka mama odżyła i nabrała wiary w wyleczenie. Panie doktorze wielki szacunek i szczere podziękowanie. Opinia w ocenie- gorąco polecam

Najlepszy ortopeda, jakiego znam.

Lekarz bardzo nie uprzejmy, poniża innych lekarzy a sam jest nie lepszy. Kpi z pacjentów- NIE POLECAM

Pomyłka, totalna pomyłka jeśli chodzi o wybór zawodu. Pomylił się człowiek, szkoda może gdzie indziej by się spełnił, a tak się musi męczyć (a pacjenci również) aż do emerytury. Ciekawe czy on wykonał jakąś operację ortopedyczną w życiu, jak to robią ortopedzi poznańscy czy warszawscy i inni, przy stole operacyjnym pewnie by nie wiedział co robić-biedaczysko. Najlepiej wychodzą mu obchody szpitalne, chodzi wtedy na końcu i gdy ordynator omawia jakiegoś pacjenta on go nawet nie widzi, ha,ha,ha (.....aby do emerytury panie doktorze)

to jest lekaż niegodny zaufania mam chore biodra nic tylko operacja mi poweiedziam a prawdo podobnie jeszcze niejest konieczna tylko rechabilitacja

Też miałam uraz stawu kolanowego, i nie wyglądało to najlepiej, groziło nawet zabiegiem artroskopowym, lekarz ten wyprowadził tak moja nogę farmakologicznie,że obeszło sioe bez cięcia i paskudnych blizn tym bardziej, że jestem młodą osobą. A co do uprzejmości to jest ok, poza tym kazdy z nas ma złe dni.