prof. dr hab. Jacek Wciórka

Psychiatra

2,7
2,6

Profesor Jacek Wciórka to wspaniały lekarz i ma ogromną wiedzę na temat chorób psychicznych. Poznałam Pana profesora gdy jeszcze był docentem. Mało który lekarz zrobił tyle dla pacjentów co on. Miał on ogromny wpływ na żeby pacjentów leczyć nie tylko w szpitalu, ale żeby mogli otrzymać leczenie i wsparcie poza szpitalem. Jest to lekarz powołania, uśmiechnięty i cierpliwy. Serdecznie polecam opiekę Pana profesora.

Pan Profesor to WSPANIAŁY LEKARZ i PRAWDZIWY CZŁOWIEK. Doświadczenie i etyka "starej daty" w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zawsze życzliwy, empatyczny, nieśpieszny, żegnający swoich pacjentów podaniem ręki - co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Pionier projektu terapii środowiskowej, dzięki której od lat wracam do zdrowia, mając do dyspozycji nie tylko bezduszny oddział szpitalny a zespół terapeutów i lekarzy gotowych nieść pomoc choremu adekwatnie do jego potrzeb, w środowisku w którym przebywa. Oby ta idea nie umarła razem z odejściem Pana Profesora ! Leczyłam się u wielu lekarzy ale dopiero ...

Pionier projektu terapii środowiskowej, dzięki której od lat wracam do zdrowia, mając do dyspozycji nie tylko bezduszny oddział szpitalny a zespół terapeutów i lekarzy gotowych nieść pomoc choremu adekwatnie do jego potrzeb, w środowisku w którym przebywa. Oby ta idea nie umarła razem z odejściem Pana Profesora ! Leczyłam się u wielu lekarzy ale dopiero Pan Profesor ustawił mi prawidłowo leczenie, dzięki czemu po dekadzie ciężkiego chorowania wróciłam do równowagi psychicznej i zawodu.
Dziękuję po stokroć Panie Profesorze !
To my, wdzięczni pacjenci, jesteśmy probierzem efektów Pana pracy.

Oczywistym jest, że pozostałe opinie nie zostały napisane przez prawdziwych pacjentów i jest to przykre, że tematy polityczne przyćmiewają to, czym jest nauka. Profesor Wciórka to wybitny specjalista o ogromnym doświadczeniu i empatii wobec pacjentów. Jakikolwiek prymitywny trolling tego nie zmieni...

Ten facio to zwykły oszust i naciągacz, który z niewiadomych względów zrobił karierę naukową. Radzę trzymać się od profesorka jak najdalej.

Co do kompetencji pan Jacka Wciórki wszystko wyjaśni strona www.pozwolzewyjasnie.pl Pozdrawiam Ireneusz Borycki

nie znam tego pana ale mojej zonie wystawił opinię niezgodną ze stanem faktycznym

Prof Wciórka w swoich książkach łączy rożne rodzaje schizoferni pod jedną nazwą całkiem inaczej niż klasyk Kępiński . Odwołuje się także do metody psychoanalitycznej obalonej w zachodniej nauce .Tytuł profesora dostał od gen. Wojciecha Jaruzelskiego