Szedłem z obawami, ale jestem zachwycony. Bardzo mi pomógł, konkretnie się zajął moim problemem. Teraz już wiem jak sobie z kłopotami radzić. Polecam go wszystkim, którzy czują się źle i chcą coś w swoim życiu zmienić

Ja niestety do wizyty u tego pana zostałam namówiona przez męża. To była jakaś pomyłka. Brak kompetencji, brak zainteresowania problemem, brak pokierowania, ale za to namawianie na kolejne wizyty szło mu znakomicie. Nic z tego nie wyniosłam. Straciłam tylko pieniądze oraz czas, a w dodatku po wizycie pokłóciłam sie z mężem. Nie uważam, zeby osoba której zależy tylko na pieniądzach i która co chwila patrzy na zegarek, miała szczere intencje. Dla mnie to zwykły naciągacz.

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, a wiem co mówię bo moja droga była dłuuuuuuga od jednego "specjalisty" do drugiego i tak ok 6 lat. Pan Jacek pomógł mi w niecałe pół roku. Jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na tym co robi , jak mało kto. Dzięki niemu znowu ciesze się życiem, mogę wyjść do ludzi, jeździć samochodem. Zdecydowanie polecam - wart jest każdej ceny.

Profesjonalista, uczciwy, szczery itp. :-), każdemu kto ma problem szczerze polecam p. Jacka, pomógł mi odnaleść siebie...wielkie dzięki!!!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu, profesjonalizm, wspaniałe podejście, szczerze polecam

Doskonały! Chodzenie do niego bardzo mi pomogło. Polecam go wszystkim mającym problemy ze sobą.

Niepolecam. Pan uważający się za wszystkowiedzącego. Brak wiedzy tuszuje pewnościa siebie.

Fachowiec godny polecenia. Było mi bardzo ciężko a on mi pomógł.

Fachowiec godny polecenia. Było mi bardzo ciężko a on mi pomógł.

Rewelacja! Pomógł mi odzyskać radość z życia. Polecam wszystkim.

Rewelacja! Pomógł mi odzyskać radość z życia. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry! Polecam serdecznie! Pomógł mi i to stosunkowo szybko. Czuje się teraz zdecydowanie lepiej. Nadal do niego chodzę, choć teraz już rzadziej. Jest bardzo wnikliwy i uważany. Polecam każdemu,kto ma jakieś problemy i naprawdę chce sobie z nimi poradzić.