lekarz Jacek Więcek

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Do pacjentów podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Wizyty są bezstresowe, nie ma pośpiechu - na pytania odpowiada rzeczowo i kompetentnie. Wreszcie trafiłam na ginekologa, który ma pojęcie o swojej pracy. Lekarz z powołania – POLECAM!

Ja mam mieszane uczucia. Doktor sam z siebie nic nie mówi, jak się go o coś pytam, odpowiada zdawkowo. Jestem w pierwszej ciąży, więc wszystko jest dla mnie zagadką, a mam wrażenie, że doktor podchodzi na zasadzie "odklepania" kolejnej pacjentki. Ciężko ocenić mi wiedzę oraz fachowość, bo nie jestem lekarzem. Wszędzie trąbią o przeprowadzeniu wywiadu z pacjentka w ciąży, badaniach, witaminach - ja nic takiego nie miałam .

Lekarz kompetentny, a przy tym bardzo uprzejmy i miły, co sprawia że kobieta nie czuje się skrępowana. Dawniej nie lubiłam wizyt u ginekologa, od czasu kiedy doktor Więcek prowadzi moją ciążę nie jest to dla mnie problemem. Polecam tego lekarza.

Takich lekarzy powinno być więcej można być pewną że Cię wysłucha i powie dobre słowo niedawno rodziłam z doktorem i wiem co mówię.

polecam doktora wszystkich.jest b.miły, uśmiechnięty, wzbudza zaufanie przede wszytskim kompleksowym podejściem,zaangażowaniem,nie śpieszy się nigdy i jest b.dokładny.Super lekarz:-))))))

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Wojciech Niemczyk

Laboratorium Medyczne "LOMA"