lekarz Jacek Więcek

Dr. Jacek Więcek to najlepszy lekarz ginekolog jakiego kiedykolwiek spotkałam!!!! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo miłym i skutecznym. Polecam wszystkim jak najbardziej!

Polecam wszystkim jak najbardziej!

Dr. Jacek Wiecek podchodzi do pacjenta z czułością. Nie kasuje tylko kasy jak mam uczucie u innych. Dr. Jacek ma dla pacjeta czas i wyrozumiałość. Nie goni go czas. Tłumaczy wszystko dokładnie i daje uczucie pacjentowi, ze jest w jak najlepszych rękach. Jest bardzo uprzejmy i miły. Jest dobry w swoim fachu i za to się płaci. W końcu mam uczucie, ze pieniądze nie były wydane na daremno… Polecam serdecznie ! 😊

Profesjonalne podejście ,informuje o możliwych powikłaniach oraz zagrożeniach polecam z całego serca prowadzenie ciąży na pewno wrócimy 🖤

Jestem bardzo rozczarowana niestety. Każda próba wytłumaczenia doktorowi dolegliwości, które mnie martwią, zakończona była szybkim brakiem zainteresowania z jego strony. Brak możliwości opowiedzenia na spokojnie o symptomach i dolegliwościach, jak również brak podstawowego badania ginekologicznego, za który i tak zapłaciłam jak się później okazało, spowodowały, że napewno już nie wrócę to Dr Wiecka i niestety nie mogę go polecić nikomu. Dodam, że poszłam odnośnie zaburzeń hormonalnych i silnych bóli w okolicach jajników

Lekarz z pozoru uprzejmy, jednak problemy pacjenta go nie interesują, pobieżne niekompletne badania, zrobione w pośpiechu, brak jakiejś delikatności, stwierdzona choroba z zaleceniem poczekania jeszcze pół roku na leczenie! Wrażenie miałam takie że jestem u lekarza na NFZ ( pewnie są tam lepsi), który chce odfajkować wizytę, a tu koszt jednak całkiem spory. Źle oceniam kompetencje, chęć pomocy pacjentce, zainteresowanie wyleczeniem. Stracony czas i pieniądze i tak muszę iść do innego lekarza.

Nie polecam nikomu wizyty u Pana doktora. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana. Podejście do problmu pacjentki zerowe. Pan doktor nie pomógł nawet nie podejmował zbytnio wysiłku żeby sprostać moim oczekiwaniom. Mimo wielkiego wysiłku nie jestem w stanie znaleźć ani jednego pozytywu tej wizyty.

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Do pacjentów podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Wizyty są bezstresowe, nie ma pośpiechu - na pytania odpowiada rzeczowo i kompetentnie. Wreszcie trafiłam na ginekologa, który ma pojęcie o swojej pracy. Lekarz z powołania – POLECAM!

Ja mam mieszane uczucia. Doktor sam z siebie nic nie mówi, jak się go o coś pytam, odpowiada zdawkowo. Jestem w pierwszej ciąży, więc wszystko jest dla mnie zagadką, a mam wrażenie, że doktor podchodzi na zasadzie "odklepania" kolejnej pacjentki. Ciężko ocenić mi wiedzę oraz fachowość, bo nie jestem lekarzem. Wszędzie trąbią o przeprowadzeniu wywiadu z pacjentka w ciąży, badaniach, witaminach - ja nic takiego nie miałam .

Lekarz kompetentny, a przy tym bardzo uprzejmy i miły, co sprawia że kobieta nie czuje się skrępowana. Dawniej nie lubiłam wizyt u ginekologa, od czasu kiedy doktor Więcek prowadzi moją ciążę nie jest to dla mnie problemem. Polecam tego lekarza.

Takich lekarzy powinno być więcej można być pewną że Cię wysłucha i powie dobre słowo niedawno rodziłam z doktorem i wiem co mówię.