lekarz Jacek Wierzyński

Laryngolog

Świetny lekarz, bardzo dobry chirurg zawsze bardzo uprzejmy dla pacjentów. Polecam!

Przemiły człowiek, świetny fachowiec, gabinet znakomicie wyposażony,a przy tym cena bardzo umiarkowana. Polecam!

właściwy człowiek na właściwym miejscu, ulubiony lekarz mojej córki, którą leczy od kilku lat na przewlekłe zapalenie zatok, tylko on jest w stanie opanować potworne bóle głowy u 14 latki, gdy ma akurat nawrót choroby,zawsze mogę na niego liczyć, gdy dzieje się z nią coś złego,pierwszy lekarz z POWOŁANIA którego spotkałam w życiu

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz.Zawsze nie mogę doczekać się wizyty u niego.A pozatym świetny specjalista.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kędzierzyn-Koźle"?

al. Partyzantów 14a lok. 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle