dr Jacek Wiśniewski

Chirurg naczyniowy

Cudowny, wspaniały lekarz i fachowiec. Do tego miły, wyrozumiały i empatyczny. Usunięcie chirurgiczne żylaków nie pozostawiło żadnych śladów poza mikroskopijnymi kropkami. Polecam z całego serca!

Pierwszy raz piszę opinię, ponieważ wizyta u Pana doktora zasługuje na najwyższą ocenę. Fachowa wiedza przekazana w przystępny sposób, dokładne wytłumaczenie zakresu leczenia i poświęcenie tyle czasu ile jest potrzeba. Uprzejmość i kultura lekarza połączona z fachową medyczną wiedzą zasługują na najwyższą ocenę. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i okazaną pomocą

O czym ludzie piszecie? Przecież to najbardziej niekompetentnt lekarz jakiego miałam niestety okazję poznać.

Jest naprawdę wspaniały. Szkoda, że nie wiem czy przyjmuje prywatnie. Zaraz bym skorzystała z jego porady. Panie doktorze tylko tak dalej.

Panie doktorze tylko tak dalej.

Bardzo miły,rzetelny,fachowiec-po prostu lekarz z powołania ,grzecznie tłumaczy przebieg choroby i metody jej leczenia.Jest uprzejmy i kompetentny.Robił mi zabieg i jestem zaszczycona ,ze trafiłam w jego ręce:)

WYBITNY CHIRURG. WSPANIALY CZLOWIEK. ODMIENIL MOJE ZYCIE!!!!!! Madzia Elblag

WYBITNY CHIRURG. WSPANIALY CZLOWIEK. ODMIENIL MOJE ZYCIE!!!!!! Madzia Elblag

to najwspanialszy człowiek jakiego spotkałam,takich lekarzy jak on jest niewielu,wystarczy z nim porozmawiać i już jest lepiej

Bardzo miły a do tego kompetentny lekarz. Poświęca pacjentce wiele uwagi, nie wyśmiewa, nie bagatelizuje. Pierwszy raz widziałam tak miłego lekarza a do tego wie na czym polega jego praca. Wizyty w gabinecie nie trwają 5 minut. Tłumaczy , pożartuje. Na pewno następnym razem jeśli będę potrzebowała fachowej opieki lekarskiej wybiorę tego lekarza :)

Zdecydowanie w każdym calu polecam Lekarza, jestem w pełni zadowolona z wykonanego zabiegu, cieszę się i nie żałuję, że trafiłam do Doktora i każdemu kto będzie w potrzebie będę polecała z czystym sumieniem. Opieka fachowa, lekarz miły, uprzejmy, a mój zabieg w pełni wykonany perfekcyjnie. Oby więcej takich lekarzy.Dziękuje i pozdrawiam. K.F.

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.JEST SKROMNY,SYMPATYCZNY,TAKTOWNY I PRZEDE WSZYSTKIM LUDZKI.OBY WIĘCEJ TAKICH.