lekarz Jacek Wojciechowski

Nie ma już Pana doktora Jacka Wojciechowskiego :( Wielka strata dla kobiet z naszego miasta i okolic...bardzo lubiany lekarz,sympatyczny,miły...ogromny żal.

Nie ma już Pana doktora Jacka Wojciechowskiego :(

artysta plastyk oprócz fachowosci-robił mi plastykę krocza-,mimo ze jestem przed 50 tką a zabieg robił ok 10 lat temu jestem nadal zachwycona efektem! i nie tylko ja-polecam

Prowadził moją ciążę i odebrał mój porod. Przyjechal do szpitala w niedzielę mimo, ze nie mial dyzuru, nieodpłatnie... Najprawdopodobniej tylko dzieki niemu moje dziecko dzis zyje. Przesympatyczny, kompetentny lekarz, polecam !

Bardzo fajny lekarz:) Polecam wizytę u niego. Jest kompetentny i miły, moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa w Świnoujściu:)

najlepszy lekarz w miescie;]chodzilam do wielu ale on najlepiej spelnil moje oczekiwania wobec lekarza,potrafi wysluchac.doradzic iw szysko swietnie wytlumaczyc,przez jego poczucie humoru w ogole nie czuc ,ze jest sie u ginekologa;] .naprawde POLECAM

.naprawde POLECAM

Bardzo miły lekarz, poswieca kazdej pacjentce duzo czasu szczegółowo tłumaczy dolegliwosc, jestem młoda osoba i Pan doktor spełnił moje oczekiwania jest osoba miłą i kompetentną. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Polecam Pana Jacka bardzo dobry lekarz chodze do niego 2 ciaze i jestem zadowolona!!!!!!

Przede wszystkim, zarówno mi jak i znajomym zdarza się, że doktor nie zjawia się umówionego dnia w gabinecie. Po prostu drzwi zamknięte na cztery spusty... Żadnej kartki, o wcześniejszym powiadomieniu nie wspomnę. Jak już jest, to opowiada anegdoty zamiast skupić się na problemie. Ludzie tu chodzą, bo w tym miescie ciężko o innego lekarza.

Miałam z tym lekarzem styczność tylko raz podczas porodu... Niestety nie mam dobrego zdania, ponieważ po szyciu Pan Wojciechowski zostawił po sobie tamponiki... Zostały zauważone po 6 dniach!

Bardzo dobry ginekolog, mam do niego 100 % zaufanie! Jest miły, rzeczowy, wprowadza przyjazną atmosferę. Badania u mnie przprowadza dokładnie i z zaangażowaniem, stara sie by wszystko było ok, tłumaczy o co chodzi gdy sa problemy. Z punktualnościa faktycznie może mam problem, ale na wizytty prywatne jeszcze sie nie spóżnil. Jest uśmiechniety i nie robi łaski jak np. dr z Poradni K na Dąbrowskiego. wiele dziewczyn z powodzeniem prowadzi u niego ciąże, i nie raz prostuje zaniedbania innych lekarzy. POLECAM BO DOBRY LEKARZ!!!