lekarz Jacek Wojciechowski

3,9

Nie ma już Pana doktora Jacka Wojciechowskiego :( Wielka strata dla kobiet z naszego miasta i okolic...bardzo lubiany lekarz,sympatyczny,miły...ogromny żal.

Nie ma już Pana doktora Jacka Wojciechowskiego :(

artysta plastyk oprócz fachowosci-robił mi plastykę krocza-,mimo ze jestem przed 50 tką a zabieg robił ok 10 lat temu jestem nadal zachwycona efektem! i nie tylko ja-polecam

Prowadził moją ciążę i odebrał mój porod. Przyjechal do szpitala w niedzielę mimo, ze nie mial dyzuru, nieodpłatnie... Najprawdopodobniej tylko dzieki niemu moje dziecko dzis zyje. Przesympatyczny, kompetentny lekarz, polecam !

Bardzo fajny lekarz:) Polecam wizytę u niego. Jest kompetentny i miły, moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa w Świnoujściu:)

najlepszy lekarz w miescie;]chodzilam do wielu ale on najlepiej spelnil moje oczekiwania wobec lekarza,potrafi wysluchac.doradzic iw szysko swietnie wytlumaczyc,przez jego poczucie humoru w ogole nie czuc ,ze jest sie u ginekologa;] .naprawde POLECAM

.naprawde POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Świnoujście"?

Marek Adam Brzuchalski

Niedziałkowskiego 6a/4