lekarz Jacek Wójcik

Doktor Wójcik jest przede wszystkim lekarzem z powołania. Nie należy do osób, które w ramach opieki NFZ będą okazywały gorsze podejście niż na wizycie prywatnej. Jest przemiły, sympatyczny, uprzejmy i nie odmawia pomocy. Odpowie spokojnie na wszystkie pytania, nie ocenia, nie patrzy z góry. Człowiek o dobrym sercu i dużej wiedzy :)

Czytając same pozytywne opinie mam wrażenie że trafiłam do innego lekarza. Lekarz mało kompetenty gdy pojawiają się problemy, zbyt pewny siebie. Kiedy nie zgadzasz sie z opinią doktora staję się arogancki. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Bardzo dobry ginekolog!!! Prowadził moja ciążę. Kompetentny,posiada dużą wiedzę. Odpowie na każde pytanie,spokojny,cierpliwy. Doradzi, w razie wątpliwości czy nie pokoju uspokoi. Fachowy lekarz. Polecam!

Lekarz godny polecenia!!!był przy moim pierwszym porodzie-tak Go poznałam, duża wiedza, duży spokój, dużo cierpliwości do pacjentek. Zdecydowanie przenoszę się do tego lekarza !

Polecam pana dr. Wójcika jest kompetentny, bardzo miły i zawsze można się do niego zgłosić o każdej porze dnia lub nocy. Pan dr. prowadzi moją drugą ciąże i jedyne nad czym ubolewam jest to że nie ma usg4d :)

Lekarz-super. Gdyby badanie ginekologiczne można było nazwać przyjemnością-ja się pod tym podpisuję. Wytłumaczy wszystko na spokojnie,mogę wchodzić z mężem,jego też pyta o wszystkie ewentualności związane z jego zdrowiem. Polecam

Byłm u tego lekarza w nowym już miejscu, na ul. Kościuszki, bardzo dobrze wszystko wytłumaczył, wyszłam w pełni uświadomiona, mam tylko pytanie, czy któraś z Was wie czy to USG które doktor posiada może wykonywać USG 4 D i czy posiada Dopplera??? Dziękuję za odpowiedź.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy I odpowie na kazde pytania. Poswieca pacjetce odpowiednio duzo czasu, do tego stopnia ze nawet jezeli ma sie problem w nocy to odbierze telefon I doradzi. Bardzo polecam!

Naprawdę dobry lekarz. Byłam u doktora z nietypowym problemem, gdzie inni rozkładali ręce, natomiast dr Wójcik- bardzo baardzo dobry specjalista! Zdecydowanie polecam.

nie polecam!! bez wiedzy i pojecia, Apel-do rodzacych matek!!omijajcie tego Pana duzym łukiem!!!