dr n. med. Jacek Wróbel

Chirurg stomatolog

Przed tym dentystą było kilku innych, ale tu wiem ,że oddaję swoje zęby w ręce profesjonalisty i co ważne nic nie boli

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Miałam usuwany korzeń zęba. Bardzo się bałam. Opanowanie, kompetencja, sprawność sprawiły, że wszystko przebiegło bez zarzutów i w razie potrzeby na pewno skorzystam z usług pana doktora Wróbel.

Bardzo dobry fachowiec ,wzbydzający zaufanie, niedrogi,może trochę przepracowany , Panie doktorze trochę więcej uśmiechu jest Pan wspaniałym fachowcem. Dziękuję i polecam się B.S.

jestem bardzo zadowolona . leczę się już od 9lat.mogę każdemu polecić pana doktora Jacka Wróbel stomatologa.

Bardzo dobry specjalista. Robiłam kilka plomb i jestem bardzo zadowolona z efektów. Usuwanie chirurgiczne ósemki zrobione bez zastrzeżeń.

Usuwanie chirurgiczne ósemki zrobione bez zastrzeżeń.