dr hab. n. med. Jacek Zamłyński

Najlepszy lekarz pod słońcem. Wybitny specjalista. Polecam docenta Zamlynskiego wszystkim Panią z problemami jak i na zwykle badanie.

Fachowa opieka, dokładny, fantastycznie się mną zaopiekował. Doktor godny polecenia!!

BARDZO DOBRY GINEKOLOG ----JEDNAK ZAPISY I KOLEJKI W POCZEKALNI TO BRAK SZACUNKU DO PACJENTÓW PANIE DOCENCIE - TYLE - PROSZĘ COS Z TYM ZROBIĆ . POCZEKALNIA DUSZNA , CZASEM NIE MA GDZIE USIĄŚĆ ALE NIKOGO TO NIE INTERESUJE W TYM MOMENCIE . NO CÓZ POSZUKAM GDZIE INDZIEJ ........SZKODA ....................

bardzo dobry specjalista ale kolejki w poczekalni to kopina z pacjentów

bardzo dobry specjalista ale kolejki w poczekalni to kopina z pacjentów

Byłam w ciązy która była zagrozona a inni lekarze twierdzili że jest ok. Dzięki niemu moge sie cieszyć dzisiaj 15 letnia córka .Gorąco polecam.

Od wielu lat leczę się u docenta Zamłyńskiego. Darzę go bardzo dużym zaufaniem, jest bardzo opiekuńczy, na każdy mój problem ma sensowną radę. W każdej chwili można zadzwonić w razie potrzeby na tel. prv. Bardzo miły, budzi w sobie zaufanie. Szczerze polecam!

Lekarz kompetentny i w miarę uprzejmy ale wielki minus to koszt wizyty i oczekiwanie w poczekalni, które trwa w nieskończoność. Poczekalnia mała i duszna, a lekarz mimo wcześniejszych zapisów na określoną godzinę nigdy nie bierze pod uwagę kolejności i prosi kogo akurat uważa za stosowne. Bywa, że nawet podając wcześniej pielęgniarce telefon, nie jest się powiadomionym, że akurat lekarz jest w tym dniu nieobecny i przyjeżdża się na darmo...Jeśli jest się człowiekiem bardzo tolerancyjnym w tej kwestii to polecam z e względu na kompetencje.