lekarz Jacek Zdanowicz

Urolog

Bardzo proszę samemu przekonać się jaki jest dr.Zdaniwicz dla mnie profesjonalista poważny wspaniały człowiek konkretny byłam z 17 letnim synem i sam był w szoku że jeszcze tacy lekarze istnieją wszystko wytłumaczył narysował dla mnie 5 na 100

Poszedłem do pana doktora z problemem nawracających zapaleń ze strony układu moczowego. Zostałem zdiagnozowany w przeciągu 5 minut. Diagnoza była taka, że nic mi nie jest i zakażenia powstają w wyniku, i tu uwaga, brudnych rąk! Cóż, nie będę się wdawał w szczegóły ale sam jestem z wykształcenia medykiem i słysząc coś takiego z ust lekarza medycyny z tytułem naukowym nie wiem czy się śmiać czy płakać... Za całą wizytę zostałem "skasowany" ponad 200 zł, nie zostały mi zlecone żadne badania, jedynie na miejscu zostało zrobione USG. Zalecenia - następna wizyta :)
Leczenie kontynuowałem u innego lekarza, który zrobił szereg badań i po prostu mnie leczył i wyleczył!
Dodatkowym faktem wartym zaznaczenia jest brak mojej dokumentacji medycznej oraz wyniku USG po które się zgłosiłem po jakimś czasie. Profesjonalny gabinet a praktyki niczym jak u ekipy remontowej "z polecenia" ;)
Drodzy potencjalni pacjenci doktora Jacka Zdanowicza - jeżeli zależy wam na medyku z dużym doświadczeniem, tytułem naukowym i własnym, ładnym gabinetem to trafiliście idealnie! Natomiast jeżeli zależy wam na poważnym potraktowaniu waszego problemu i skutecznym leczeniu to olejcie ten gabinet i idźcie do innego lekarza.

lekarz z powołania jest zawsze kiedy potrzebny nie odmawia w chwilach potrzeby -przyjdzie nawet z aparaturą do domu godny polecenia

Fatalna diagnoza, niepomocny, niepotrzebnie wydalam kase.

Fatalna diagnoza, niepomocny, niepotrzebnie wydalam kase.

byłam na wizycie prywatnie; bardzo odpowiada mi taki styl leczenie - wejść - słucham - opis dolegliwości - badanie - diagnoza - recepta/zalecenia - do widzenia; nie wiem po co komu zbędna paplanina; jestem na 100% zadowolona, lek pomaga; w przyszłości na pewno wrócę do tej poradni;

Witam. Bardzo źle zrobiłem, że przed pierwszą wizytą przeczytałem niektóre zamieszczone tu oceny i opinie na temat Pana dr Zdanowicza. Bałem się, że niektóre z nich się sprawdzą i że wizyta ta będzie wielkim rozczarowaniem, było jednak bardzo dobrze!!! Miły, uprzejmy, konkretny, fachowiec. W jednej ze wcześniejszych opinii ktoś skarżył się, że Pan dr był zbyt konkretny, cytuje: "...słucham? ja na to troche zmyty bo myślałem, że może jakieś oględziny ogólne najpierw, ale nie..." koniec cytatu. A o czym miał rozmawiać?? O pogodzie?? W moim przypadku było tak samo. Wszedłem ...

Witam.
Bardzo źle zrobiłem, że przed pierwszą wizytą przeczytałem niektóre zamieszczone tu oceny i opinie na temat Pana dr Zdanowicza. Bałem się, że niektóre z nich się sprawdzą i że wizyta ta będzie wielkim rozczarowaniem, było jednak bardzo dobrze!!! Miły, uprzejmy, konkretny, fachowiec. W jednej ze wcześniejszych opinii ktoś skarżył się, że Pan dr był zbyt konkretny, cytuje: "...słucham? ja na to troche zmyty bo myślałem, że może jakieś oględziny ogólne najpierw, ale nie..." koniec cytatu. A o czym miał rozmawiać?? O pogodzie?? W moim przypadku było tak samo. Wszedłem do gabinetu i widze powaznego gościa i on do mnie: "ślucham" A ja nie owijając w bawełne, prosto z mostu odpowiadam: "Chyba mam za krótkie wędzidełko" na co Pan dr mówi "Prosze tu się położyć i rozebrać" Zrobił badanie USG i bez rękawiczek "wacka" mojego obejrzał (wcale mnie to nie irytowało, zrobił to konkretnie, dyskretnie i fachowo więc nie było powodów abym miał się czuć niekomfortowo) i podał diagnoze "Tak za któtkie". Kazał sie ubrać i rozmowa toczyła się dalej. Pan dr zrobił nawet rysunek i pokazał co i jak trzeba naprawić aby wszystko funkcjonowało prawidłowo. Umówiłem się na zabieg za kilka dni. Przyszedłem pielęgniarka się mną zaopiekowała: tu się rozebrać (mogłem zostać w skarpetkach koszuli i co sprawiło, że nie czułem się tak mocno skrępowany moją nagością), tu się położyć, prosze zaczekać Pan dr zaraz przyjdzie (pielęgniarka przykryła penis gazą do przyjścia lekarza) Krótka rozmowa z pielęgniarką i przyszedł Pan dr. Zabieg wykonany, później rozmowa z lekarzem na temat uzyskanych wyników, wypisana recepta, zapłacone i umówiłem się na kontrolą wizytę. Wszytsko KONKRETY!! JASNO!! i PRZEJRZYŚCIE!! przedstawione. Wizyta po zabiegu była bezpłatna. Obie wizyty były szybkie i konkretne. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony, wszystko fajnie się goi. Dziewczyna moja czeka z utęsknieniem na 100% gotowość mojego "wacka". Polecam Pana dr i jego fachowość.

Moim zdaniem wszystko było ok,szybko, bez kolejki

Moim zdaniem wszystko było ok,szybko, bez kolejki

Pisząc w paru słowach to bardzo dobry lekarz, sympatyczny. Duży plus dla profesjonalnej pracy recepcji, brak kolejki przed gabinetem. Jestem naprawdę zadowolony. Tak powinna wyglądać opieka medyczna w dzisiejszych czasach.

Polecam z całego serca doktora Zdanowicza. To niesamowity lekarz, ma doskonały kontakt z pacjentem, spokojny, opanowany i zawsze otwarty na problemy pacjenta, pełen profesjonalista. Szybko postawił diagnozę i omówił zabieg stulejki ze wszystkimi detalami. Sam zabieg przeszedł też bez problemowo, omawiany był każdy krok jaki ma wykonać lekarz. Polecam

jest najlepszy zawsze można na niego liczyć

jest najlepszy zawsze można na niego liczyć