lekarz Jacek Ziębiński

To jest ogromne szczęście być pod opieką takiego lekarza,jakim jest dr Ziębiński.Kolejny raz (i naprawdę nie drugi,czy trzeci...) przekonałam się o jego wspaniałomyślności i BEZINTERESOWNOŚCI,które wykazuje dla swoich pacjentek.Wiem,że zawsze mogę liczyć na Doktora i jego profesjonalną opiekę medyczną.Nigdy nie usłyszałam złego zdania od kobiet,którym bez wahania poleciłam dr Ziębińskiego.Doktorze,jestem Panu wdzięczna za wszystko!Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie!D.Sz.

prowadzil moje 2 ciaze super lekarz polecam

prowadzil moje 2 ciaze super lekarz polecam

Lekarz, którego w 100% polecam znajomym, podejrzewano u mnie ciąże poza maciczną... Pan doktor uspokoił mnie i zrobił odpowiednie badania, niestety musiałam przez ten czas zostać w szpitalu na obserwacji, ale na szczęście okazało sie, że lekarz który robił mi wcześniej usg sie pomylił... od dwóch lat chodze do P.doktora i jestem zadowolona :) polecam :)

Lekarz którego mogłabym polecić bez żadnych zastrzeżeń jak dla mnie.Chodziłam do p.Doktora w I ciąży i miałam rodzić naturalnie lecz skończyło się cięciem gdyż maluch był dość duży,p.Doktor zajął się mną tak jak trzeba,w szpitalu również do mnie doglądał i pytał o samopoczucie.POlecam!!!

Witam, w 2006 roku chodziłam do Pana doktora z ciążą - urodziłam, byłam bardzo zadowolona. Kompetentny, wszystkie badania zrobione, wszystko dopilnowane i najważniejsze ja zawsze wychodziłam spokojna. A teraz trafiłam po 6 latach do szpitala i Pan doktor mnie poznał i zrobił zabieg - było miło i sympatycznie. więc polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12