Nieuprzejmy i niegrzeczny lekarz. Badanie wykonane w kilka sekund, a cała wizyta trwała może 2 minuty. Lekarz wprowadza nieprzyjemną i napięta atmosferę podczas wizyty jakby się gdzieś spieszył. Podejście do pacjenta to typowa masówka, liczy się każda sztuka. Doktor nie tłumaczy co robi, co bada, itd. Poza tym lekarz nie dezynfekuje dziecięcego leżaczka, a zapytanie czy można położyć swój podkład przemilczał. Pan doktor zatrzymał się w czas PRL i stosuje zasady z tamtych czasów. Niestety, ale przy żadnej pozycji nie mogę dać nawet dwóch gwiazdek. Co zrozumiałe, nie mogę też go polecić. Dobrego dnia wszystkim!

Przy pierwszym dziecku też jako ojciec miałem dziwne odczucie co się tam stało , dlaczego tak szybko dlaczego tak bez słowa . Teraz rozumiem ze nigdy nie czekałem dłużej niż 2 min w kolejce , po co pan doktor ma głaskać po ręce i mówić ze jest wszystko dobrze i ze dziecko cudownie się rozwija , mówi tylko wtedy kiedy jest coś nie tak wtedy daje wskazówki jak układać dziecko . Zadajcie sobie pytanie czy znacie takiego lekarza u którego nie ma kolejek a dziecko jest badane ekspresowo , i naprawdę czy jeśli jest dobrze potrzeba te wielominutowe gadanie ? Pozdrawiam i oby każdy lekarz taki był !

Mam bardzo nieprzyjemne odczucia po wizycie u Pana doktora. Byliśmy z niemowlakiem na USG stawów biodrowych. Wizyta odbyła się w pośpiechu i nieprzyjemnej atmosferze. Badanie wykonane bez żadnego wyjaśnienia. Gdybym nie zapytała co zobaczył Pan doktor i jaka jest opinia to po prostu zostalibyśmy pożegnani bez żadnej wiedzy o stanie dziecka. Atmosfera jak w PRLu, gdzie lekarze prychali na pacjentów, a każdy musiał się temu podporządkować. To już nie te czasy. Polecam wybór innego lekarza.

Wyjątkowo nieuprzejmy lekarz z którym miałam do czynienia jako matka dziecka które było zmuszone skorzystać z „usług” szpitala dziecięcego w Sosnowcu. Brak empatii, brak konkretnych informacji na temat aktualnego stanu zdrowia dziecka. Lekarz nie daje dojść słowa rodzicowi na wizycie, na jedno słowo, pan dr odpowiada trzema w sposób bardzo chamski. Nie polecam i mam nadzieje, ze już nigdy nie będę miała nieprzyjemności trafić na pana dr

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Absolutnie brak podejścia do dziecka, oddzielenie 4 letniego dziecka od matki, niemiły, nieuprzejmy i kompletnie nic nie wytłumaczył. Pierwsze pytanie zbył kpiąco. Po pierwszej konsultacji od razu zrezygnowaliśmy z usług tego Pana. Oczywiście był spóźniony a cała wizyta trwała 2 minuty. Nie róbcie krzywdy swoim dzieciom i wybierzcie kogoś innego.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem.
Oczywiście był spóźniony a cała wizyta trwała 2 minuty.

Nie róbcie krzywdy swoim dzieciom i wybierzcie kogoś innego.

Byłam wielokrotnie u tego lekarza z różnymi kontuzjami. Jest to jedyny lekarza który od początku do końca dbał o to by wszytko było idealnie.

Uraz: Zwichnięcie kości piszczelowej, złamanie strzałki z przemieszczeniem, zerwane więzadła stawu skokowego oraz zrotowanie stopy o 90 stopni w lewo. Pan Jacek jest lekarzem na pewno godnym polecenia. Przed operacją wytłumaczył mi co będzie się działo w jej trakcie i jaki rodzaj znieczulenia dostane. Operacja została przeprowadzona idealnie. Moja kostka jest poskładana jak w atlasie anatomicznym. Po operacji Pan Ziomek kilkakrotnie przychodził do mnie z pytaniem jak się czuje i czy mogę ruszać palcami u stopy.

Świetny lekarz , tłumaczy dobrze choroby , bardzo miły , zrozumiały i ekstra .... Yolo , pozdro dla wszystkich xd :P

Yolo , pozdro dla wszystkich xd :P

lekarz tłumaczy wszystie choroby jest godny polecenia jest uprzejmy i wycioł mi wyrostek robaczkowy

Mam bardzo złe wspomnienia z tym lekarzem jak i calym szpitalem dziecięcym w Sosnowcu. Udałem się tam gdy miałem 15 lat ze złamaniem ręki a skończyło się na blisko 2 letnim leczeniu. W czasie tego okresu odbyłem 2 zabiegi ponieważ za 1 razem ręka była źle złożona. Po 2 zabiegu oczywiście też się nie polepszyło więc doktor Jacek Ziomek podczas zamiany gipsu zdecydował się wraz z innym lekarzem nastawić mi ręke jeszcze raz ale tym razem bez znieczulenia i z zaskoczenia. Tłumaczył że nie możnabyło w tak krótkim czasie poddać mnie po raz 3 narkozie. Oczywiście to nic nie zminiło i kości również krzywo sie zrosły. Na moje pytanie dlaczego tak jest na początku doktor Ziomek odpowiadał że potrzeba czasu a na ostatniej wizycie powiedział żebym się cieszył że jej nie straciłem. Później chodziłem prywatnie do lekarzy, każdy z nich nie mógł uwierzyć że można nie wstawić śruby w takich sytuacjach skoro w wieku dorastania mięśnie wypychały kości. Reasumując odradzam wizite u tego Pana i zresztą znam wiele historii gdzie moi znajomi do dziś mają bardzo złe wspomnienia, wszyscy wiedzą że szpital w Klimontowie jeśli chodzi o chirurgie jest tragedią. Większość lekarzy odradza wizyte tam chyba że uraz jest stosunkowo niegroźny. Pozdrawiam