dr n. med. Jadwiga Babiak

2,1
2,5
2,4
1,6

Masakra (to tak opisując jednym słowem). Biurokracja mnie nie ździwiła bo to jest wszędzie (4 strony A4 do wypełnienia na jedno dziecko) a byłam z dwójką dzieci wiec troche zajęło wypisywanie. "Ortodonta" nawet nie wiem jak ta kobieta się nazywa bo nie raczyła się przedstawić (jak się poźniej dowiedziałam to starsza dr Babiak) otwarła drzwi gabinetu i zgarneła moje dzieci do środka informując że rodziców zaraz zaprosi i porozmawiamy (kończylam wypisywać dokumenty wiec pomyślalam zaraz tam do dzieci dołączę). Odważne posunięcie tej Pani skoro nie dostała zgody rodzica ale co jeszcze dziwniejsze zapukałam do gabinetu zeby dołączyć a zostałam wyproszona i poinformowana ze badanie już się skończyło i mam czekać na korytarzu. Pytanie czy w dokumentacji medycznej został odnotowany fakt że dziecko 5 i 7 letnie zostało zbadane bez obecności rodzica? Rozmawiać ze mną "Pani doktor" chciała w drzwiach ale wcisnełam się do środka wkońcu jest Rodo wiec dlaczego miały byśmy dyskutować przy innych pacjentach. Według opini Pani doktor ktora chyba badała moje dzieci (tego nie wiem) wszystko jest ok i nie wymagają leczenia ortodontycznego! Skupiła się na wytlumaczeniu ze u młodszej corki jest ząb mleczny wiszący na włosu i trzeba go wyrwać, przełknełam ślinę bo tyle to widzę sama. Przerwałam monolog informacją że "skierował nas stomatolog twierdząc że młodsza córka ma krzywy zgryz (dolna szczęka jest zbyt mocno cofnięta) przez co nadmiernie ściera zęby zgrzytając co noc, natomiast strasza córka ponoć ma zęby zbyt ciasno (co widać) ponieważ stałe zęby rozpychając się wychodza po za linią uzębienia i zadałam pytanie czy sprawdzała zgryz u córek?". Pani dr oczywiście na pytanie nie odpowiedziala tylko zapytała czy chce być lepszym ortodontą od Niej? Haa! Wyjaśniła że wizyta kontrolna za poł roku bo starsza córka ma tylko jeden ząb stały u góry ( sprostowałam ze już jest całe stado stałych zębow) a u młodszej apropo zgrzytania napewno są owsiki ze mam iść do lekarza a zgrzytanie w tym wieku jest naturalnym zjawizkiem... haa! Absurd totalny przestałam się odzywać i wysłuchalam resztę pouczających lekcji życia o owsikach, emocjach, wszach i wszystkim tym co jest naturalne u dzieci w wieku szkolnym. Na kolejną wizyte przy namowach tej kobiety się nie umowiłam bo zwyczajnie szkoda czasu na takie bezsensowne rozmowy z "ortodontą" ktory z zakresu ortodoncji nie powiedział nic. Jestem zdania że ta kobieta powinna już oddać stołek komuś młodszemu ponieważ jest bardzo daleko w tyle z postępem, nauką i podejściem do pacjenta.

Nie polecam. Pani Doktor niemiła, oschła. Bardzo wysokie koszty, bardzo długi czas aparatu stałego (przeciągany) - ponad 3,5 roku. Efekt średni. Jednak najgorzej wspominam wyrywanie ósemek przed założeniem - był to jeden z lekarzy tej przychodni, wyrywanie trwało 5 min a pan doktor tuż przed był zapalić - efekt - 5 min smrodu papierosów w ustach - żenujący poziom za ogromne pieniądze. Nigdy nie wrócę.

Boże to był największych Blon w moim życiu :( leczenie zębów w arcanus Swarzędz :( 4,5 noszenia aparatu bez wielkich rezultatów i na koniec po wyrażeniu mojej opinii Pani doktor podsumowala : z takich zębów się cudów niezrobi... Szkoda tylko że napoczatku leczenia obiecywał super plan leczenia.. A finał taki ze na każdej wizycie inny plan leczenia, za każdym razem inna Pani mnie '' robiła ", ceny zupełnie z kosmosu... A teraz jeden drut retencyny klejone i jedna nakładka. Kazdy po 450zl czyli 900zl + wizyta. Na to gdy drucik z zęba się odkleil to z każde podklejenie się płaci niewiem ile bo zajazdy razem inna cenę mi panie wliczając... Niepolecam nikomu, długo by wymieniac, zeby wyrwane gdzie teraz szpary mi się robią.. Teraz tylko płakać mi się chce bo tyle pieniędzy człowiek tam zostawi a efektów brak. Myślałam że poszłam do fachowca ale niestety Panie Babiak widocznie się już '' do robiły '' że klientów traktoja naodpierdal.Niepolecam nikomu!!

Założyłem dziecku aparat ortodontyczny, zapłaciłem za dolny łuk. Dziecko nie mogło mieć założonych zamków na wszystkie zęby, bo były "pokrzywione". Mimo zapłaty za cały łuk pobierano ode mnie opłaty za doklejanie zamków na pozostałych zębach w miarę prostowania się zębów - dlaczego pytam się??? jeśli zapłaciłem za cały łuk?? Niestety to jest metoda - brać tylko pieniądze. Już się zdecydowałem na ten aparat i do końca niestety muszę tam chodzić z dzieckiem. Pani Małgorzata jest sztucznie uprzejma, aż niemiło się słucha jak leje ten lukier otoczony jadem. Do gabinetu zaprasza ...

Niestety to jest metoda - brać tylko pieniądze. Już się zdecydowałem na ten aparat i do końca niestety muszę tam chodzić z dzieckiem. Pani Małgorzata jest sztucznie uprzejma, aż niemiło się słucha jak leje ten lukier otoczony jadem. Do gabinetu zaprasza sporadycznie, a uważam, że rodzic powinien być przy wizycie - tak jak w innych gabinetach. Nikt nic nie tłumaczy jak przebiega leczenie. Jak trzeba więcej zapłacić to do środka zapraszają. Szczerze nie polecam !!!!! Tam tylko Panie obsługujące są szczerze miłe !!!!

przychodnia reklamuje się że działa na fundusz. Jednak to tylko po to zeby zwerbować klienta.. nfz nie wiele moze zaproponować ale za to prywatnie mozna wszystko...tak usłyszałam na wejsciu! ogolnie pacjent nfz= pacjent drugiego sortu. Strasznie cięte towarzystwo na pieniądzę nie popuszczą złotówki. Na nfz nie polecam ale prywatnie to pełna kultura jednak młodsza pani doktór NA SIŁE MIŁA czytaj nie przyjemna strasznie!!! cztając opinie innych widze ze moje odczucia nie są jedyne. dlatego lepiej szukac poradni gdzie klienci sa traktowani na równi. Tutaj bardzo drogo i za wszystko trzeba płacić !!!

Nie polecam! W tej przychodni jedyne co się liczy, to PIENIĄDZE. Brak profesjonalizmu, niemiła. Brak skupienia na pacjencie. Praca bez rękawiczek. Pretensje, przy odmowie wizyty z powodu choroby. Bardzo niemiło wspominam. Dobrze, że zmieniłam ortodonte. Stracony tylko czas i pieniądze. Nie polecam.

Nie polecam! W tej przychodni jedyne co się liczy, to PIENIĄDZE.
Stracony tylko czas i pieniądze. Nie polecam.

nie polecam tej pani ani tej kliniki miałam mieć zakładany tam aparat ale żeby to zrobić musze mieć wyrwane niby 3 zęby teraz czekam na wizytę u innego ortodonty ogólnie nie polecam tego miejsca jakis gościu robił mi zdjęcia szczęki jeżeli chcesz mieć zdrowy uśmiech już dziś zmien swojego ortodontę a na pewno nie pożałujesz

Zdecydowanie nie polecam przychodni Arcanus . Na każdej wizycie obsługiwała mnie inna pani doktor, w związku z czym brak było spójności w leczeniu. Każda pani miała swój pomysł, którego nie realizowała bo na następnej wizycie przyjmował mnie już kto inny z zupełnie innym zamysłem. Rezultatem takich działań są moje zęby, które dokładnie miesiąc po ściągnięciu aparatu zaczęły się rozjeżdżać, pomimo podklejonego aparatu retencyjnego. Kiedy udałam się ponownie z wizytą wszystkie panie główkowały co by tu teraz począć i w ostateczności zaproponowały mi ponowne założenie aparatu, cytuje "ze zniżką". A dokładnie miało to być założenie aparatu estetycznego w cenie zwykłego. Odradzam wizytę w tym gabinecie. Strata czasu i przede wszystkim pieniędzy a efektów brak.

Jestem niezadowolona z leczenia dentystycznego, gdyż w skutek jej zabiegów straciłam trzy zęby. Dodam tyle, że leczyłam się u niej długofalowo, moja mama zawierzyła jej decyzjom jako profesjonaliście, czego skutkiem, jak wcześniej napisałam jest brak trzech zębów. Odradzam!

Okropna ortodontka. Niby z pozoru mila a w rzeczywistosci wredna. Nikomu nie polecam tej przychodni. Ponad 2 lata nosze aparat i mam nadal krzywe zeby. Po tak dlugim okresie powiedzieli ze trzeba wyrwac dwa zeby. Po zdjeciu aparatu na dole zrobila mi sie szpara. Jestem bardzo niezadowolona. Wszedzie tylko nie do panstwa Babiak. Najgorsza przychodnia i zarazem mega naciagacze na kase.