lek. dent. Jadwiga Ciąpała

Pani doktor uprzejma,uśmiechnięta ale już nie tak dokładna jak kiedyś.Duży minus za to że nie szanuje czasu swoich pacjentów. Pod gabinetem trzeba czasem czekać ponad godzinę ze względu na ogromne opóżnienia

Jest to najlepszy dentysta w tym mieście, wiem to bo troche czasu spedziłem na fotelu u innych. Tak dokładnej osoby nie ma. Może śmiało dawać gwarancje dożywotnią na swoją pracę. Te negatywne komentarze to jakaś horendalna pomyła, a jej sąsiad dr Richard K.... blaga. Na fotelu u Pani dr się zasypia i w rownym stopniu dotyczy to celebrytów jak i nie... Polecam bo warto Franciszek Wolny

Polecam bo warto
Franciszek Wolny

Pierwsze wrażenie pozytywne, ale po czasie widać guzdranie w sprawach wymagających manualnej sprawności. Podobno zakłada implanty, no nie wiem jak to wygląda.

Dzięki niej wyleczyłam się z panicznego lęku przed dentystą. Dla mnie to naprawdę coś!:)

bardzo zimne osoba, nie wzbudzajaca zaufania, polecam sasiada naprzeciw, dr. Richarda Kamińskiego

świetny lekarz!!!bardzo delikatna i dokładna.uratowała mi ząb ktory wszyscy chcieli mi usunąć!polecilem wszystkim znajomym i oinie są podobne.okąd chodzę do tej Pani Doktor nie mam klopotow z zębami.bardzo polecam!

w żadnym wypadku nie polecam tej Pani, co prawda powołuje się na fakt, iż boruje w żebach osób znanych z tv, ale innych pacjentów lekceważy i nie przykłada się. Była podopieczna dr. Ryncarza, a to coś mówi.