Lekarze Kozy

lekarz Ewa Chudyba

Radioterapeuta

Tulipanów 13
43-340 Kozy

Bardzo dobry lekarz,mila uprzejma dbajaca o pacjenta ,wszystko dokladnie tlumaczy i kazdemu polecam aby spotkal takiego lekarza w czasie swojej choroby .Wdzieczny pacjent Krzydztof
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Ewa Piskorek

Klonowa 20
43-340 Kozy

Wspaniała lekarka. Uprzejma, miła, ma czas wysłuchać pacjenta.Ma naprawdę szeroką wiedzę medyczną? potrafi i chce pomóc. Dziękuję! wdzięczny pacjent

lekarz Andrzej Dyszlewski

NZOZ "Lekarz Twojej Rodziny" S. C.
Szkolna 1
43-340 Kozy

Lekarz z bardzo rozległym doświadczeniem. Bardzo kompetentny, życzliwy dla rodzica i ciepły dla dzicka. W pełni ufam jego diagnzie.
Opinia dodana przez: Anna Nitefor

Paweł Bieroński

NSZOZ "MED-1"
Dworcowa 14
43-340 Kozy

Jestem pod ogromnym wrażeniem - Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i przede wszystkim cudowny człowiek. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Tomasz Bury

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Twojej Rodziny" S. C.
ul. Szkolna 1
43-340 Kozy

Wspaniały profesjonalista, miły empatyczny i pomocny lekarz, widać że robi wszystko z powołania nie dla biznesu

lekarz Kinga Filipecka

Indywidualna praktyka lekarska
ulica Liliowa 3
43-340 Kozy

Pani Doktor to mój lekarz POZ, świetna kobieta o ciepłym sercu. Pilnuje kontrolnych badań (gdzie poprzedni prowadzący POZ robił "łaskę" w wypisaniu skierowania na podstawową morfologię...) tu Pani doktor ile może to wypisze na nfz- nawet jeśli badania są potrzebne do innego specjalisty. Kieruje na potrzebne konsultacje, z jej polecenia trafiłam do innego świetnego lekarza (endokrynolog). Pani Doktor zależy do dobru pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy, jest spokojna i opanowana do ...
Opinia dodana przez: Martyna

Aleksandra Bierońska

Laryngolog

NSZOZ "MED-1"
Dworcowa 14
43-340 Kozy

Lekarka typowa formalistka. Mojego wujka po trzech dniach wypisala ze szpitala ,piszac na wypisie ze wujek sie wypisal na wlasne zadanie, co wcale nie mialo miejsca. Trzy dni go trzymali w szpitalu zeby miec wyplacone z NFZ,a potem chciala sie go pozbyc ,a zeby byc kryta napisala ze wypisal sie sam. Brak empatii,ludzkiego podejscia. Odradzam .

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Indywidualna praktyka lekarska
ulica Liliowa 3
43-340 Kozy

Pan doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem. Szybko odnajduje choroby i wyjaśnia szczegóły i sposoby leczenia. Jest uprzejmy i ludzki co nie zawsze cechuje ostatanio lekarzy. Godny polecenia.

lekarz Aleksandra Kubiczek

Lekarz rodzinny, Internista

Liliowa 19
43-340 Kozy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, leczy całą moją rodzinę od lat. Polecam Panią doktor. Jest kompetentna i miła .

lekarz Maria Szafran-Hałat

Pediatra, Kardiolog

Bielska 157a
43-340 Kozy

Całkowicie nie polecam tej Pani doktor, nie ma podejścia ani do dzieci, ani do ich rodziców. Lekarka bardzo zaborcza, nie przejmuje się tym, że rodzice mogą nie mieć pieniędzy i receptę wypisuje na 100% płatności, chociaż można ten sam lek kupić na 30% płatności.
Opinia dodana przez: AA

lekarz Bożena Dąbrowska

Liliowa 3
43-340 Kozy

Lekarz, który w naszym przypadku, stosował antybiotyki u jednego dziecka z uwagi na chorobę, a u drugiego profilaktycznie, chce być jednocześnie laryngologiem, urologiem, gastrologiem i nie tylko. Otrzymanie skierowania do specjalisty graniczy z cudem, a usłyszeć można jedynie, że wyczerpało się limit punktów na dany rok!!! Należy również szczegółowo czytać ulotki przepisywanych medykamentów (szczególnie panie karmiące!!!-można zaszkodzić dzieciątku), bo nie wszystkie kwalifikują się do podawania określonym osobom. Na szczęście my ...

lekarz Jolanta Chromik

Internista, Hematolog

Słoneczna 32
43-340 Kozy

Przemiła, fachowa Pani doktor. Podczas wizyty przeprowadziła obszerny wywiad medyczny. Sprawdziła wyniki badań, zbadała pacjenta. Na koniec wystawiła swoją diagnozę i podała zalecenia na przyszły czas. Moja ocena jest więc pozytywna.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Michał Strączkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Med-Koz "
ulica Lipowa 2
43-340 Kozy

Wszystko ok. Miły wytłumaczył wszystko jak trzeba i skierował na wiele badań. Można polecić ale niestety choltera którego dostałam w szpitalu wojewódzkim w Bielsku-Białej można powiedzieć że epoka kamienia łupanego
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Wanda Sablik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Med-Koz "
ulica Lipowa 2
43-340 Kozy

Kompletnie niekompetentny lekarz. Po przyjściu do gabinetu i opisaniu objawów stwierdziła "skąd mam wiedzieć co Panu jest, niech Pan sobie idzie do apteki i zrobi test". Ta kobieta nie powinna być lekarzem. Zerowe odejście do pacjenta, absurdalne komentarze i zalecenia. Zdecydowanie omijac szerokim łukiem taką osobę, lekarz z niej żaden.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Julita Torchalska

ulica Bielska 157A
43-340 Kozy

Nie polecam. Miałam bardzo podobną sytuację do Pana Jacka. Pani doktor bardzo uprzejma, niestety to nie wystarczy... Zrobiła zdjęcie RTG, po czym zaczęła leczenie kanałowe zęba. Po dwóch dniach wróciłam do niej z okropnym bólem tego zęba. Pani doktor stwierdziła, że jednak będzie on do usunięcia. Zaleciła żebym jeszcze tego samego dnia zapisała się najlepiej do chirurga. Zaliczki, którą wpłaciłam nie otrzymałam. W ramach rekompensaty naprawiono mi innego zęba. Chociaż ...
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Bożena Dąbrowska

Alergolog, Pediatra

ulica Krańcowa (wieś) 3

lek. dent. Gabriela Iciek

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-1"
ulica Dworcowa 14

lekarz Krzysztof Dąbrowski