Jadwiga Delong-Kwaśnicka

Ortodonta, Stomatolog

1,8
2,3
3,3

Co prawda korzystałam z usług lata temu, ale chcę podzielić się swoimi doświadczeniami. Pani doktor ewidentnie chciała jak najwięcej zarobić na leczeniu. To nie byłoby jeszcze najgorsze, gdyby leczenie było skuteczne. Po zdjęciu aparatu, zęby się znowu pokrzywiły. Aparat został za szybko zdjęty i nie postawiono diagnozy, że skoro w wąskiej żuchwie nie do końca wyszły siódemki, to wpłyną one negatywnie na kondycję zębów jak już się w pełni pojawią. I tak po latach czeka mnie ponowne założenie aparatu. Na szczęście już u kogoś innego.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTAĆ Z USŁUG ,PODEJŚCIE DO PACJENTA TRAGICZNE, MA SIĘ WRAŻENIE, ŻE PANI DR ŚREDNIO ZNA SIĘ NA SWOIM ZAWODZIE !!!CHCE WYCIĄGNĄĆ OD PACJENTA JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY, EFEKT LECZENIA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA!!!!

Zamiast nosić aparat ortodontyczny 2 lata (a miałam małą wadę uzębienia) nosiłam go przez 4 lata - między innymi dlatego, że pani doktor w pewnym momencie zaczęła przesuwać moje zęby w złym kierunku... Naprawiła oczywiście ten błąd, ale kilka miesięcy dłużej się musiałam męczyć. Następnie ...

Następnie po zdjęciu aparatu z górnej szczęki okazało się, że zęby wcale nie są proste i będą miały tendencję do krzywienia się - toteż miałam ponownie założony aparat.
Ogólnie pani doktor jest bardzo miła, poświęca pacjentom odpowiednio dużo czasu, ale jednak wolałabym specjalistę, któremu nie trzeba się na wszelki wypadek cały czas patrzeć na ręce.

Wg mnie bardzo średni ortodonta. Pani doktor jest miła ale mam wrażenie że mówi to co pacjent chce usłyszeć.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Bielsko-Biała"?

lek. dent.

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec