Jadwiga Delong-Kwaśnicka

Ortodonta, Stomatolog

Wszystkim polecam Panią doktor Kwaśnicką ponieważ jest lekarz z powołania!Ma podejście do pacjenta i moja córka również jest bardzo zadowolona z aparatu który ma założony. Widzę zmiany w zachowaniu córki cały czas się uśmiecha!

Lekarz z powołania, rzetelny i kompetentny. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, będę polecać w 100%-tach

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i muszę przyznać, że to był bardzo dobry krok. Może czasami na wizycie jest mały chaos, ale liczą się efekty. Nosiłam aparat górny, na dolny się nie zdecydowałam i teraz żałuję. Myślę, że jeśli kiedykolwiek będę chciała wrócić do leczenia to tylko do dr Kwaśnickiej

Jedna z najlepszych specjalistów jakich znam, bardzo rzeczowe podejście do problemu i niesamowita wiedza Pani Doktor rekompensuje czasem półgodzinne opóźnienie.

Świetny specjalista, rzeczowy i kompetentny. Na wizytach nie czuje się stresu związanego z samym przyjściem do lekarza, ponieważ Pani Doktor umie rozładować napięcie swoim podejściem do pacjenta. Leczyłam się kilka lat temu i polecam w 100%

Aparat został zdjęty za szybko. Dolne ósemki które zaczęły wychodzić po zakończeniu leczenia sprawiły że zęby wróciły do poprzedniej pozycji a wadą na której najbardziej mi zależało (retrogenia) nie została wyleczona. Straciłem czas i pieniądze. Nie polecam

Co prawda korzystałam z usług lata temu, ale chcę podzielić się swoimi doświadczeniami. Pani doktor ewidentnie chciała jak najwięcej zarobić na leczeniu. To nie byłoby jeszcze najgorsze, gdyby leczenie było skuteczne. Po zdjęciu aparatu, zęby się znowu pokrzywiły. Aparat został za szybko zdjęty i nie postawiono diagnozy, że skoro w wąskiej żuchwie nie do końca wyszły siódemki, to wpłyną one negatywnie na kondycję zębów jak już się w pełni pojawią. I tak po latach czeka mnie ponowne założenie aparatu. Na szczęście już u kogoś innego.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTAĆ Z USŁUG ,PODEJŚCIE DO PACJENTA TRAGICZNE, MA SIĘ WRAŻENIE, ŻE PANI DR ŚREDNIO ZNA SIĘ NA SWOIM ZAWODZIE !!!CHCE WYCIĄGNĄĆ OD PACJENTA JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY, EFEKT LECZENIA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA!!!!

Zamiast nosić aparat ortodontyczny 2 lata (a miałam małą wadę uzębienia) nosiłam go przez 4 lata - między innymi dlatego, że pani doktor w pewnym momencie zaczęła przesuwać moje zęby w złym kierunku... Naprawiła oczywiście ten błąd, ale kilka miesięcy dłużej się musiałam męczyć. Następnie po zdjęciu aparatu z górnej szczęki okazało się, że zęby wcale nie są proste i będą miały tendencję do krzywienia się - toteż miałam ponownie założony aparat. Ogólnie pani doktor jest bardzo miła, poświęca pacjentom odpowiednio dużo czasu, ale jednak wolałabym specjalistę, któremu nie trzeba ...

Ogólnie pani doktor jest bardzo miła, poświęca pacjentom odpowiednio dużo czasu, ale jednak wolałabym specjalistę, któremu nie trzeba się na wszelki wypadek cały czas patrzeć na ręce.

Wg mnie bardzo średni ortodonta. Pani doktor jest miła ale mam wrażenie że mówi to co pacjent chce usłyszeć.