lekarz Jadwiga Haratyk

Internista, Kardiolog

2,5

Omijać szerokim łukiem. Pani kompletnie niekomunikatywna, nieprzyjemna i opryskliwa. Podejście do pacjentów jak i ich rodzin poniżej krytyki. Totalny brak empatii. Jako fachowiec, możliwe że ma wiedzę - niestety ze względu na brak profesjonalizmu i zachowanie jest to niemożliwe do oceny.

Omijać szerokim łukiem.
Pani kompletnie niekomunikatywna, nieprzyjemna i opryskliwa.

Podejście do pacjentów jak i ich rodzin poniżej krytyki. Totalny brak empatii.

Moja Babcia była w krytycznym stanie na oddziale kardiologicznym pod koniec stycznia 2024. Pani Haratyk zachowywała się bardzo nieprofesjonalnie- krzyczała na pacjentów i rodzinę, była bardzo opryskliwa, niemiła. Nie chciała udzielić żadnej informacji. Nakrzyczała z różnych powodów na każdego członka naszej rodziny i nawet w sytuacji, w której chcieliśmy spokojnie o coś zapytać, odpowiadała krzykiem. Na pytanie dlaczego krzyczy a nie mówi normalnie stwierdziła, że łazimy tam i z powrotem.. Zalecam unikać. Uważam, że osoba nie potrafiąca panować nad swoimi nerwami, nie powinna mieć kontaktu z pacjentami

Bardzo nieprzyjwmny lekarz, opryskliwy wobec pacjentów jak i ich rodzin. Nie udziela żadnych konkretnych informacji, wręcz potrafi nakrzyczeć na człowieka. Jest Pani dla ludzi a nie ludzie dla Pani!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Widać doświadczenie i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor może nie jest bardzo sympatyczna, ale po prostu robi swoje, bez zbędnej uprzejmolści. Dla mnie liczy się poważne podejście do choroby i kompleksowe działanie, które zaproponowała Pani doktor. Plecam!

Lekarz kompetentny . Prawidłowa i szybka diagnoza zapobiegła większym problemom . Bardzo dokładna i sumienna . Nigdy nie śpieszy się wydaniem diagnozy .Nie zauważyłem by pieniądze były dla pani doktor najważniejsze . Analizuje wyniki dostarczone z badań w przypadku innych chorób . Łatwość nawiązywania rozmowy i przekazywania wiedzy o chorobie prostym językiem .Polecam . Pod opieką panidoktor już 12 lat !

Jak jeszcze była zastępczynią ordynatora w szpitalu to leczyła się u niej moja babcia. 18 lat temu wykryła właśnie ona wadę serca polegającą na niedomykaniu się zastawek, zwłaszcza mitralnej. Ktoś może gadać, jaka to ona jest okropna...ale...ja się nie zgadzam z tymi opiniami, bo...poza demonicznym wyglądem(z opisu babci..he..he..he...i nie tylko) to ona jest naprawdę doskonała! Znam też babkę, która udzielała się na wolontariacie w Caritas, a która była reanimowana przez tą lekarkę. Swoją drogą faktem jest to, że punktualnie nigdy nie przyjęła, ale to jest ostry oddział, gdzie śmierć i reanimacja ścielą się gęsto...a tego niestety ludzie nie umieją zrozumieć.

Jest bardzo dobrym lekarzem ,lecze sie od pięciu lat i na pewno bym polecil tego lekarza.Nie uroda świadczy o lekarzu lecz jego wiedza.

Przychylam się do powyższych opinii... pani doktor przychodzi godzinę później do pracy, potem przyjmuje pacjentów jak chce, a nie wg tego na którą godzinę są zapisani... do tego potrafi przełożyć wizytę kobiety w zagrożonej ciąży na sam koniec dnia, tylko dlatego że pacjentka nie wymagała wykonania badania na aparacie który akurat był już włączony i żeby prądu marnować.... efekt tej przesuniętej wizyty był taki, że zostały mi przepisane leki, których nie ma w żadnej aptece, gdyż ponad rok wcześniej zostały wycofane z produkcji... ale co to obchodzi panią doktor... ważne , że dostała kasę za prywatną - w sumie bezużyteczna wizytę! odradzam!

Pacjenci dla tej pani są tylko dopływem gotówki. Chamstwem jest nagminne spóźnianie się do prywatnego gabinetu o ponad godzinę i umawianie pacjentów co 5!!! min. To właśnie jest jazda na stanowisku WICEordynatora szpitalnego oddziału kardiologii. Aż się prosi o uwagę służb antykorupcyjnych.

Ja również nie mam dobrego zdania na temat tej Pani. Nie dość, że Pani Haratyk jest kiepskim lekarzem (również mojej Babci postawiła błędną diagnozę) to na dodatek jej zachowanie w stosunku do pacjentów jest rażące i nierzadko impertynencie (krzyczy po 75-letniej schorowanej pacjentce, która czekała 4 godziny na przyjęcie przez szanowną Panią doktorzynę w gabinecie). Przestrzegam waszystkich przed leczeniem u tej osoby, uchrońcie również swoich bliskich - Pani Jadwiga Haratyk nie ma niestety szacunku dla zdrowia i życia innych ludzi, a taka postawa u lekarza jest przecież niedopuszczalna. Pozdrawiam.