lekarz Jadwiga Indelak

Pani doktor już na początku wizyty wzbudziła moje zaufanie. Posiada ogromną wiedzę. Jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta i co najważniejsze poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, a to w obecnych czasach jest rzadkością. Następnym razem na pewno skorzystam z jej usług.

Jak najbardziej polecam,organizacja ,wyczucie,wiedza,ogromny talent

Jak najbardziej polecam,organizacja ,wyczucie,wiedza,ogromny talent

Wielkie pozytywne zaskoczenie... Z tak ciepłym i mądrym lekarzem zetknąłem się ostatnio przed wieloma laty, kiedy żył jeszcze doktor Gesternkorn. Sądziłem, że takich lekarzy jak On już nie ma, a jednak... Gorąco polecam doktor Indelak, dzięki której w krótkim czasie stanąłem na nogi i mogłem wrócić do pracy, chociaż moja choroba zapowiadała się fatalnie.

Doskonały diagnosta, potrafi choremu wytłumaczyć przyczyny i skutki choroby a przede wszystkim wyleczyć!!! Gorąco polecam.

Gorąco polecam.