dr n. med. Jadwiga Janik

Okulista, Endokrynolog

2,9
2,9

Niestety, dr Jadwiga Janik odeszła 4 sierpnia 2012 roku. Stąd brak odpowiedzi.

Niestety, dr Jadwiga Janik odeszła 4 sierpnia 2012 roku. Stąd brak odpowiedzi.

Bardzo dobrym lekarzem okulistą od tarczycy jest drnmed Agnieszka Samsel Pracuje na Gagarina 9 tel,22 403 11 33 i w szpitalu na Oczkach

Bardzo dobrym lekarzem okulistą od tarczycy jest drnmed Agnieszka Samsel
Pracuje na Gagarina 9 tel,22 403 11 33 i w szpitalu na Oczkach

Mam ogromną prośbę do uczestników tej strony. Pilnie potrzebuję kontaktu do Pani Dr J.Janik (mam oftalmopatię tarczycową). Od m-ca marca br. P. Dr Janik nie pracuje w Szpitalu Bielańskim w W-wie a tel. do gabinetu ul.Popiełuszki 16/10 nie odpowiada. BARDZO PROSZĘ JEŚLI KTOŚ MA AKTUALNY TEL.DO P.Dr JADWIGI JANIK PROSZĘ MI PRZESŁAĆ. e-mail krysias18@vp.pl DZIĘKUJĘ ! Krystyna, Lublin.

Niestety, roznie bywa z punktualnoscia u Pani doktor. To, ze jest sie zapisanym na konkretna godzine nie oznacza, ze o tej godzinie sie wejdzie poniewaz Pani doktor ma tendencje do przeciaganai wizyt i gadulstwa z pacjentami. Czesto jest tak, ze merytorycznie poswieca mi 5 minut a koleje 30 minut rozmawia o polityce i sluzbie zdrowia w miedzy czasie wypisujac recepte i zalecenia.

Niestety, roznie bywa z punktualnoscia u Pani doktor.

Witam, powiem szczerze, ze czytając wasze opowieści bardzo się bałam wizyty u pani doktor , wręcz byłam przerażona , ponieważ jest to chyba jedyny lekarz znający się na orbitopati tarczycowej musiałam iść i ...... ku mojemu wielkiemu zdziwieniu byłam miło zaskoczona pani doktoe bardzo bardzo miła, wytłumaczyła mi wszystko byłam w gabinecje 40 min nigdy bym nie powiedziała o niej złego słowa a wręcz przeciwnie godny polecenia lekarz, nie rozumiem czemu tu sa tak złe opinie skoro mijają się całkowicie z praw o lekarzu.

Pani doktor Janik jest wybitnym okulistą-endokrynologiem; specjalizuje się w leczeniu dolegliwości oczu powstałych na tle chorób endokrynologicznych (Grave-Basedowa, cukrzycy). Nie należy do osób przymilnych, ale potrafi pracować w przychodni NFZ nawet 3 - 4 godziny ponad wyznaczony i opłacany limit, bo jest w Polsce jedynym okulistą, zajmującym się wytrzeszczem. Regularnie oglądałam poczekalnię pani doktor pełną pacjentów, także z Cieszyna, Krakowa czy Gdańska, bo wytrzeszcz jest trudny do leczenia i nawracający. Nie daje szybkich sukcesów i satysfakcji, co też należy wziąć pod uwagę przy ocenie lekarza. Osobiście polecałam panią doktor moim znajomym, i nie spotkałam się z reklamacją.

Pani dr Janik jest osobą butną i zarozumiałą, przed wizytą która opóźniona była około godziny pani dr wyszła z gabinetu i stwierdziła że jak mi się nie podoba mogę zmienić lekarza bo ona ma 1000 pacjentów więc nie musi się mną przejmować. Całkowity brak profesjonalizmu badanie polega na przyłożeniu linijki do oka i ocena wytrzeszczu na podstawie tejże linijki super profesjonalizm. W gabinecie brak specjalistycznego sprzętu okulistycznego Pani dr uważa się za jedyną specjalistkę w dziedzinie wytrzeszczu ja już nawet z kotem do tej pani dr nie przyjdę . Bardzo , bardzo zdecydowanie nie polecam jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto a nie leczenie . Pani dr najlepiej wychodzi improwizacja że leczy choroby oczu. NIE POLECAM.

wredne ,arogankie babsko co ma wysokie mniemanie o sobie i uwaza sie ciut nie za Boga.Niestety przy wytrzeszczu kropelki nie pomogą.Szkoda kasy na takiego konowała.

Przy kolejnej wizycie, po zmierzeniu sufmiarką mojego wytrzeszczu, Pani doktor zaleciła mi noszenie dużych okularów,które by zakrywały moje oczy, podając adres znajomego optyka.

podając adres znajomego optyka.

Nie poszłam prywatnie pierwszy raz, tylko do przychodni w szptalu Bielańskim. Nakrzyczała na mnie i poniżyła mnie. Mam chorobę Basedowa i wytrzeszcz jednego oka, to mi powiedziała, że po prostu powieka zawija mi się do góry. Oko mi wyskakiwało czasami bardzo boleśnie po wzięciu proszka Profenid 10 na tarczycę, oko mam wybałuszone po jej koleżance, od przedawkowamia Thyrozolu 10. Teraz pewnie mam niedoczynność tarczycy a mnie powiedziano, ze jestem zdrowa i kazano iść na leczenie oka do dr. Janik. Dr, Janik zapisała mi tylko kropelki na łzy. Nie ma mnie kto teraz leczyć, a przecież musi mi ktos doprowadzić oko do takiego stanu jaki miałam, czyli normalnego. Ratunku, plizz (mój e-mail: profit4@op.pl). Proszę, niech napisze jakiś kompetentny lekarz do mnie. Pozdrawiam