lekarz Jadwiga Lebioda

Lekarz rodzinny

Bardzo dobra i kompetentna lekarka. Zawsze przyjmie, jeśli sprawa jest pilna, nawet jeśli poczekalnia jest już pełna pacjentów, a czas przyjmowania kończy się.

bardzo sie ciesze, ze mamy takiego lekarza rodzinnego.

bardzo sie ciesze, ze mamy takiego lekarza rodzinnego.

Polecam wszystkim naszą pania doktor, jest miła sympatyczna podchodzi bardzo dobrze do swojej pracy zajmuje sie kilkoma miejscowosciami wiec to szczegolnie ja wyroznia i wszedzie tam jest chwalona.

Pani doktor od lat leczy moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Śledzi postępy medycyny i wykorzystuje je dbając o nasze zdrowie.Zawsze uśmiechnięta i jednocześnie skupiona na pacjencie i jego problemach. Ma żelazną kondycję i doskonale sobie radzi choć ma kilka miejscowości do obsłużenia. Bardzo cenimy Naszą Panią Doktor.