Jadwiga Maksoń-Kegels

Protetyk, Stomatolog

Bylem pacjentem pani Jadwigi Kegels przez wiele lat. Mowiac szczerze nigdy nie sadzilem, ze moja opinia sie zmieni tak diametralnie poniewaz zawsze bylem zadowolony z leczenia. Niestety w przeciagu ostatnich dwoch lat pani doktor stracila swoja kompleksowosc podejcia i kompetencje w leczeniu. Liczy sie juz tylko ilosc pacjentow dziennie a nie czas i jakosc ich leczenia. W tym pospiechu do zarabiania pieniedzy wyrzadza wiecej szkody niz pomaga. Ja stracilem cenne i zdrowe zeby poprzez nierzetelnie wykonane koron gdzie nabawilem sie zaawansowaneo zapalenia przyzebia i w efekcie te zeby beda do usuniecia.
Oczywiscie plan przyszlosciowy pani doktor to implanty, kolejny rok lub dwa agonii i dziesiatki tysiecy zlotych w kosztach
(w gotowce dla pani doktor, bez rachunku za jakakolwiek prace!)
Prosze sie dobrze zastanowic zanim panstwo zdecuja sie na leczenie tam, warto poprosic o opinie innych specjalistow. To dla waszego zdrowia. Zeby mamy tylko jedne.