lekarz Jadwiga Popiołek

Neonatolog

Jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie, świetnie dobiera leki, bardzo konkretna i zdecydowana, leczymy dziecko u Pani doktor już od kilku lat. Z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom.

Najcudowniejszy lekarz pod słońcem. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, otwarta na pytania rodzicow, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Taki lekarz to skarb :) Nie znalazłabym słów, żeby wyrazić swoja wdzięczność Pani Doktor.

Świetny lekarz i bardzo miła osoba, zaangażowana, cierpliwa, z dużą wiedzą stale uzupełnianą. Można zawsze liczyć na pomoc Pani Doktor. Polecam.

Cudowny lekarz!! Chodzimy do niej z synkiem odkąd się urodził, zawsze trafnie nam doradzi, wysłucha wszystkiego co matka ma do powiedzenia, dokładnie analizuje każdy przypadek i drąży problem aby pomóc dziecku. Poświęca dużo czasu, jest miła, uprzejma, nie bagatelizuje najmniejszego problemu czy pytania rodzica. Można pisać o niej pozytywy w nieskończoność.

bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek :)

bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek :)

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Sosnowiec"?

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec