dr n. med. Jadwiga Rogozińska-Szczepka

Onkolog

chodziłam do wielu lekarzy, jednak dopiero dr. Jadwiga Rogozińska była w stanie udzielić mi pomocy.

Leczę się u pani dr od 2 m-cy i ... jestem mile zaskoczona !!! Dorota Papierz

Leczę się u pani dr od 2 m-cy i ... jestem mile zaskoczona !!!
Dorota Papierz

Wspaniała osoba - komunikatywna, kompetentna, wyrozumiała. Odpowie na każde pytanie, wyjaśni merytorycznie wszelkie wątpliości. Uspokaja, ustawia do pionu. Bardzo polecam.

Zdecydowanie odradzam i chorym i zdrowym.

Zdecydowanie odradzam i chorym i zdrowym.

W 2003 roku Pani doktor Rogozińska-Szczepka w 2 tygodnie po tym jak amputowano mi piers, poradzila bym....jak najszybciej powrocila do czynnej pracy zawodowej(pracuję umysłowo).I byla to sluszna decyzja.Nadal pracuję.Mamy rok 2010 :))

Jestem po wizycie u tej Pani doktor Rogozińskiej i ZDECYDOWANIE każdemu odradzam jaki kolwiek kontakt pod względem lekarskim z tą Panią :-( która nie ma sumienia i do pacjenta podchodzi na anty ! Pierwszy raz doprowadzono mnie do łez...;( a musze przyznac że do słabych nie należe. -zero wytłumaczenia z jej strony mojej choroby i leczenia pon.pani doktor '"od 8 do 13 pracuje i gdyby miała kazdemu tłumaczyć i poswięcać tyle czasu to by do domu nie zaszła" -nie sympatyczne podejśćie do pacjenta wręcz nie grzeczne. -zero uprzejmości za to ...

-nie sympatyczne podejśćie do pacjenta wręcz nie grzeczne.
-zero uprzejmości za to góra bezczelności.....
z opinni wielu osób dziś sie dowiedziałam że duzo juz osób wychodziło od jej gabinetu z płaczem ( na własne oczy byłam tez świadkiem jakich słów potrafi użyc i poniżyć CHOREGO człowieka) To tyle......

Wszystkie komentarze wystawione do tej pory dla tej Pani są wg mnie pisane przez osoby zaprzyjaźnione z nią i nie odwzorowują rzeczywistej oceny tej Pani jako osoby. Nie oceniam jej jako lekarza bo nie znam sie na jej profesji i ciężko polemizowac czy posiada i jakie kompetencje. Moja mama trafiła do niej i podejrzeniem złośliwego raka sutka. Każda wizyta była chaotyczna tak jakby widziała mamę po raz pierwszy. Nie dała nawet po sobie poznac (choc widziała to pewnie w dokumentacji) ze mama przychodzi do niej od dłuższgo czasu. Nie informowała o postepie choroby i sposobie leczenia (mama dostawała tylko sucho na papierze skierowania na badania a ona nawet nie chciała rozmawiac o wynikach badan tylko zbywała temat jiedy został juz poruszony). Wizyty były krótkie a o ustaleniach mama dowiadywała się z karty informacyjnej jaką dostawała po wizycie w Instytucie Onkologi. Od innych pacjentów mama dowiadaywała się, że aby byc lepiej (poważniej) traktowanym trzeba się dostac do Instytutu Onkologii przez jej gabinet prywatny a nie droga oficjalną. Niestety zachowanie tej pani to potwierdza choc ciezko na to dowody znalezc. Mam tylko nadzieje ze leczenie mamy przebiega zgodnie ze sztuką lekarska i dostepnymi mozliwosciami i nie ma w tym zaniedban ze strony tej Pani. Osobiscie odradzam tego lekarza. lekarz musi byc tez czlowiekiem dla innych a ona chyba nie jest.

Pani Doktor,to aniol w ludzkiej skorze. Moja mama jest obecnie leczona w Instytucie Onkologii w gliwicach.Pomimo,te Nowotwor mozgu,ktory ma mama nie podlega leczeniu(sa zbyt wielkie zmiany)Pani doktor Rogozinska,przyjela mame na oddzial,dala jeszcze szanse i sie wspaniale nia zajmuje. Dziekuje Bogu za takich lekarzy! DZIEKUJE PANI DOKTOR ZA TO ZE JEST TAK DOBRYM FACHOWCEM O TAK PIEKNEJ DUSZY! wdzieczna corka-agnieszka barnas.

Pani Doktor,to aniol w ludzkiej skorze.
Dziekuje Bogu za takich lekarzy!
DZIEKUJE PANI DOKTOR ZA TO ZE JEST TAK DOBRYM FACHOWCEM O TAK PIEKNEJ DUSZY!

wdzieczna corka-agnieszka barnas.

Kochana Kobieta.Bardzo ciepła i miła jako lekarz.Stara się pomóc bardzo szybko i rzeczowo.Iwona Krasińska.

Najlepszy onkolog sutka w Gliwicach. Od 2000 roku jestem pod opieką tej Lekarki. Przeszłam chemioterapię i radioterapię. Zawsze jestem dokładnie i fachowo zbadana podczas wizyty w poradni, Pani doktor nigdy nie ignoruje moich sugestii. Mam do Niej pełne zaufanie.