lekarz Jadwiga Ścisłowska

Super lekarz. Chodze do okulistów od dziecka, jak trafiłam do Pani doktor to dopiero poznałam co to jest profesjonalista i co powinno oznaczać słowo lekarz. Polecam bardzo bardzo dobry lekarz.

Polecam. Kompetentna osoba. Bardzo dokładna diagnoza i rozpoznanie problemu z jakim nikt inny nie mógł sobie poradzić

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwudziestu lat. Jest moim pierwszym lekarzem okulistą. Chodziłam do niej jako dziecko (od ok. 6 roku życia) i nie zamierzam nigdy zmieniać. Jest najlepszą okulistką, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia (zarówno pod względem profesjonalizmu, umiejętności, wiedzy jak i podejścia do pacjenta). Byłam zmuszona do wizyt u kilku innych okulistów przy okazji badań okresowych w zakładzie pracy i żaden z nich nawet do pięt nie dorasta Pani Dr Ścisłowskiej.

Co tutaj dużo mówić, Pani Ścisłowska przerosła moje oczekiwania, zbadała naprawdę kompleksowo i skrupulatnie, wytłumaczyła, wprowadziła profilaktykę, wszystko w ludzkiej cenie (byłem naprawdę miło zaskoczony), polecam każdemu. Byłem w życiu u kilku okulistów, ale tym razem wiem, że znalazłem okulistę na lata! Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który naprawdę lubi swoją pracę!

Super lekarz, bardzo dokładnie diagnozuje, życzliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne, nie spieszy się

Bardzo dobra,kompetentna okulistka,w dodatku przemiła

Bardzo dobra,kompetentna okulistka,w dodatku przemiła

Dr Scislowska jest bardzo profesjonalna.

Dr Scislowska jest bardzo profesjonalna.

Świetna lekarz, wybitna profesjonalistka, doskonały kontakt z pacjentem. Po kilku wizytach w różnych gabinetach okulistycznych, dopiero dr. Ścisłowska pomogła mi w moich dolegliwościach (bóle oczu, ciągłe łzawienie).

Świetna lekarz, wybitna profesjonalistka, doskonały kontakt z pacjentem.