lek. dent. Jadwiga Siedlecka

Pani doktor spóźniła się na wizytę 40 min. Biegała po swoim mieszkaniu (nad gabinetem). Weszła bez słowa przepraszam. Przyszłam skonsultować jeden problem. Pani mówiła w kółko o tym samym, często nie na temat aż zeszło 40 min. Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Skasowała 50 zł, bo jak stwierdziła poświęciła mi sporo czasu. Na koniec powiedziała, że zęba trzeba obejrzeć pod mikroskopem. Najśmieszniejsze jest to, że umawiając sie na wizytę, pytałam o mikroskop. Rejestratorka odpowiedziała twierdząco. Byłam u innych stomatologów, którzy za badania i rzeczowe porady (trwające godzinę) nie brali grosza, ...

Byłam u innych stomatologów, którzy za badania i rzeczowe porady (trwające godzinę) nie brali grosza, ponieważ fizycznie nie mogli mi pomóc.
Od pani siedleckiej wyszłam zniesmaczona.

Owszem, Pani Siedlecka do tańszych nie należy, ale wolę raz wydać więcej niż po kilka razy z tym samym zębem latać do tańszych stomatologów. Obsługa bardzo miła, uprzejma. Czasem brakuje mi takiej 'pogadanki' o konkretnym problemie.

Gdy wybierasz się do stomatologa z myślą usunięcia pękniętego, bolącogo i mocno uszkodzonego zęba to pomyliłeś/aś gabinety. dr Siedlecka uratuje każdego zęba gdy jest taka możliwość. Uratować ząb, który jest dany jeden na całe życie BEZCENNE... za reszte zapłacisz MasterCARD... (Gabinet akceptuje płatności kartą:)

polecam każdemy takiego "fachowca" najlepsza obsługa,,precyzja i delikatność,,,nawet ten kto się boi dentysty-jak raz pójdzie do p.Siedleckiej obawy znikną . gwarantuję,,;)

gwarantuję,,;)

Wyleczenie zęba u pani doktor kosztuje krocie. Przeciętnie 2, 3 razy więcej niż u innego stomatologa. Rekordową kwotę zapłaciłem za leczenie kanałowe górnej szóstki - w tej cenie gdzie indziej można było wyleczyć 5 zębów. Specjalistka pierwszej wody, bardzo nowocześnie i wszechstronnie wyposażony gabinet. Ale bardzo drogo.

Odwiedzam z cała rodziną gabinet od kilkunastu lat.Całość super, że brak słów- urządzenie gabinetu, troska o jakośc i sposób wykonania usługi, każdorazowe omówienie zabiegu, zapewniona stała opieka, uprzejmośc i wysoka kultura a do tego ogromna wiedza, stały udział w różnych pokazach i szkoleniach i wprowadzanie światowych nowości. A cena może i wysoka ale za taki luksus aż chce się płacić.

Wszystko w jak najlepszym wydaniu, niestety kompleksowe leczenie jest u pani doktor bardzo kosztowne:(

Dość drogo ale warto! Ratuje każdego zęba tak długo jak się da. Każda korona i plomba jest zrobiona perfekcyjnie i "filmowo"(tak jak dla aktora). znakomicie potrafi doradzić.