Jadwiga Sielicka-Urbańczyk

Internista

Przez lata "leczyłem się" u dr Stolarczyk. Zmieniłem na dr Urbańczyk - okazało się, że to jedna z lepszych decyzji medycznych w moim życiu. Podejście pani doktor jest niezwykłe! Autentycznie przejmuje się losem pacjenta, stara się pomóc, wizyta jest kompleksowa. Nawet dzwoniła telefonicznie by "przypomnieć", że mam przyjść. Gdybym wcześniej na nią trafił...

bardzo dobry lekarz, poświęca uwagę pacjentowi, dokładnie bada, czyta kartotekę, nie lekceważy żadnych dolegliwości

Wspaniała lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi i nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. 100% profesjonalizmu!

Mój najlepszy dotychczasowy internista! Zawsze dokładnie bada, czyta kartępacjenta za każdym razem od początku, 'wczuwa się'. Bez problemu daje skierowania. Więcej takich oddanych lekarzy.

cudowny lekarz, bardzo kompetentna, kieruje na potrzebne konkretne badania, poświęca 100% uwagi, rewelacja

Wciąż poszukujesz "Internista Opole"?

Pl. Teatralny 4/35
45-056 Opole