Jadwiga Sielicka-Urbańczyk

Przez lata "leczyłem się" u dr Stolarczyk. Zmieniłem na dr Urbańczyk - okazało się, że to jedna z lepszych decyzji medycznych w moim życiu. Podejście pani doktor jest niezwykłe! Autentycznie przejmuje się losem pacjenta, stara się pomóc, wizyta jest kompleksowa. Nawet dzwoniła telefonicznie by "przypomnieć", że mam przyjść. Gdybym wcześniej na nią trafił...

bardzo dobry lekarz, poświęca uwagę pacjentowi, dokładnie bada, czyta kartotekę, nie lekceważy żadnych dolegliwości

Wspaniała lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi i nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. 100% profesjonalizmu!

Mój najlepszy dotychczasowy internista! Zawsze dokładnie bada, czyta kartępacjenta za każdym razem od początku, 'wczuwa się'. Bez problemu daje skierowania. Więcej takich oddanych lekarzy.

cudowny lekarz, bardzo kompetentna, kieruje na potrzebne konkretne badania, poświęca 100% uwagi, rewelacja

wspaniała lekarka. Poświęca pacjentowi duzo czasu, nie lekceważy żadnych dolegliwości, kieruje w razie potrzeby na badania i do specjalistów. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam

Skorzystałam z wizyty kilka razy. Polecam p. Urbańczyk ponieważ bardzo dobrze traktuje pacjenta, dokładnie bada i jeśli jest potrzebne skierowanie, kieruje do specjalisty.

Dokładne badanie, precyzyjne diagnozy. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu. Nie raz bardzo pomogła mi i mojej rodzinie.

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Zawsze poświęca maksimum uwagi i troski. Bada kompleksowo i fachowo.

Chciałam podziękować Pani Dr.za to że zawsze poświęca pacjentowi 100% czasu i bardzo dokładnie przygląda się choremu.Uważam że jest jedną z najlepszych lekarzy.