lekarz Jadwiga Smoczyńska

Pulmonolog, Pediatra, Laryngolog dziecięcy

witam wszystkich moja opinia na temat osoby pani dr smoczyńskiej jest zadowalająca jest wspaniałym lekrzem dziecko przebada pożądnie jestem zadowolony z leczenia i nieprawda że prywatnie pani dr jest milsza jest taka sama prywatnie jak i państwowo my byliśmy u pani dr państwowo i przyjeła nas bez problemu mimo że jesteśmy z inneo województwa naprawde chciałbym żeby wszyscy lekarze tacy byli pozdrawiam pania doktor ;;;;

Myślę że p.Smoczyńska jest znakomitym lekarzem.Ma podejście do dzieci.Ja sama byłam przez tą panią leczona i bardzo mi pomogła.Z całego serca polecam Panią Jadwigę Smoczyńską ;D

Bardzo mi przykro ale ta pani stara byc miła gdy wizyta jest prywatna.Państwowo pacjenta traktuje jako zlo konieczne.Tacy ludzie powinni wybierac inny zawod

POLECAM GORACO RODZICOM KTÓRZY MAJĄ W RODZINIE ASTMATYKANTOM LEKARZ GODNY POLECENIU

DZISIAJ PANI DOKTOR SMOCZYŃSKA KOLEJNY RAZ UDOWODNIŁA,ŻE JEST DOBRYM PEDIATRĄ.

DZISIAJ PANI DOKTOR SMOCZYŃSKA KOLEJNY RAZ UDOWODNIŁA,ŻE JEST DOBRYM PEDIATRĄ.

pani doktor opiekowała się moim maleństwem zaraz po porodzie tego względu, że jest ordynatorem na oddziale, wzbudziła moje zaufanie, miła, serdeczna, uśmiechnięta... ale jak dzidziuś miał miesiąc i zaczęło coś się dziać z uszkami bez mrugnięcia okiem przepisała silny antybiotyk, nie zaglądając nawet do uszu!!!! skandal!!! a moja wizyta w przychodni to dla niej było przerwanie picia kawki z pielęgniarkami, nawet fartucha nie raczyła założyć i tylko czekała aż wyjdziemy z gabinetu:///

Zdecydowanie nie, nie i jeszcze raz nie. Tego typu lekarze nie powinni pracować w tym zawodzie. Stan zdrowia mojego dziecka po wizycie u p.Smoczyńskiej pogorszył się i osiągnął poziom krytyczny. Pytanie dr: "to po co tu pani przyszła?" Arogancka, nie potrafi współpracować z dziećmi, w Drezdenku (skąd pochodzę)pełni funkcję ordynatora oddziału dziecięcego, to jakaś porażka. Wizyty u tej osoby nie mają najmniejszego sensu, szkoda czasu i zdrowia Waszego dziecka. Odradzam, odradzam i jeszcze raz ODRADZAM!!!!! Mam nadzieje, że w końcu ktoś zajmie się osobą tej pani. Proszę udać się na wizytę do szpitala i przekonać się samemu.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY,MIMO,ŻE PORA BYŁA PÓŹNA I BYŁO TO NA IZBIE PRZYJĘC,PANI DOKTORBYŁA MIŁA I ZAJĘŁA SIĘ DZIECKIEM KOMPLEKSOWO.POLECAM