lekarz Jadwiga Starościak

Angiolog, Laryngolog

1,8

Leczyłam się dłuższy czas i mogę zapewnic , że moja opinia jest wiarygodna. Pani doktor mająca wieloletnie doświadczenie zawodowe leczyła mnie na migdałki raz na kwartał wracałam ponownie z bólem gardła i migdałów. Pani doktor po obejrzeniu stwierdziła że jest wydzielina ropna na migdałkach i trzeba je oczyścic, zabieg dobrze mi znany bo poddawałam mu się kilka razy u tej samej Pani Doktor. Trwał 10 minut i polegał na wyciśnięciu z migdałków wydzieliny za pomocą szpatułki laryngologicznej. Nic przyjemnego ale cena wizyty była jeszcze bardziej nieprzyjemna. ZAPŁACIŁAM 350 ZŁ!!!!!! Postanowiłam ...

Postanowiłam wiec poszuka innego laryngologa... kierując się opiniami pacjentów wybrałam Panią Doktor Kopoń. Muszę z czystym sumieniem powiedziec że jest wspaniałym lekarzem. Już na pierwszej wizycie jeszcze przed badaniem gdy opisałam moje dolegliwości ból gardła i inne objawy (które przedstawiłam tez poprzedniej Pani doktor) dokonała słusznej diagnozy!Okazało się że przez ostatnie lata nie chorowałam na migdałki tylko miałam refluks żołądka, który podrażniał gardło i migdałki. Późniejsza gastroskopia potwierdziła tylko opinie Pani doktor.! Zastanawia mnie zatem jak możliwe jest że lekarz z wieloletnim doświadczeniem, laryngolog u którego leczyłam się 2 lata nie rozróżnił chorych migdałów od zdrowych, ropnej wydzieliny od żołądkowej i wmawiał że trzeba je oczyszczac i kasował przy tym takie pieniądze?!! Rozumiem że każdy ma prawo się pomylic ale nie po tylu wizytach. Długo zastanawiałam się czy wystawi tu taką opinię, ale czuje się oszukana i chce przestrzec innych. Leczyłam się 2 lata, błedna diagnoza zero efektów, stracone pieniądze!!

Niekompetentna kobieta, zdziwiona leczeniem i swoimi decyzjami. Robi - leczy ucho a później zdziwiona nie potrafi pomóc. Odradzam stanowczo!

Pani doktor nie potrafiła dobrać odpowiedniej dawki antybiotyku dla dziecka, zaleciła połowę tego co dziecko powinno przyjmować przez co antybiotyk przestał być skuteczny i naraziła na dodatkowy ból i cierpienie małego pacjenta. Zdecydowanie odradzam, jak ktoś nie potrafi liczyć nie powinien być lekarzem!

rok temu leczyłem się u Pani dr. Trafiłem do niej z porażeniem nerwu twarzowego no i super sobie poradziła.nie ma śladów upośledzenia twarzy (a były już widoczne).pozdrawiam panią doktor i polecam doświadczonego specjaliste.