Jadwiga Szuścicka

Stara, doświadczona doktórka z aktualną wiedzą medyczną. Leczę się u niej sporo lat. Mnie, mojej żonie i córce zawsze dobrze rozpoznaje choroby i pomaga. Nie odsyła do kolegi. Jest konkretna, nie ględzi, nie straszy, na leki i badaia nie naciąga. Wyjaśnia zrozumiale. Wyczuwa nieszczerość i wtedy masakra, nie ma zmiłuj, szybko kończy wizytę. Wadą jest, że w tej przychodni lekarze dostają tylko chyba 10 minut na chorego.

Lekarka starej daty, co w jej przypadku jest zaletą - ma ogólną wiedzę, tak jak powinien lekarz rodzinny i potrafi szybko stwierdzić czy sprawa jest poważna. Nie snuje bajek, pyta o konkrety i stawia szybkie trafne diagnozy. Wystarczy być szczerym i nie naciągać, to się człowiek dogada. Ja szczerze mówię o co mi chodzi i zawsze się dogadam (potrzebuje skierowanie, zwolnieni, czy rzeczywiście się niepokoję i zależy mi na diagnozie). Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Raz woziłem się z czymś co wyglądało na przewlekłe przeziębienie i nikt nie ...

Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Raz woziłem się z czymś co wyglądało na przewlekłe przeziębienie i nikt nie wiedział co to, dopiero Pani Jadwiga zdiagnozowała w 2 minuty alergię i po jej radach wyleczony w kilka dni :).

Niezadowoleni będą ci, co sami chcą udawać lekarza i albo idą z własną diagnozą której chcą tylko potwierdzenia albo po skierowania bo sami sobie je wymyślili i naciągają historyjki.

Rzeczowa i kompetentna. Nie znosi pacjentów WĘDROWNICZKÓW i doktora Google. Szanuje pacjentów którzy naprawdę chcą się leczyć i stosują do zaleceń. Fajna kobitka.

Lekarz kompletnie niekompetentny. Sama jako pracownik służby zdrowia skorzystałam z usług tej Pani w Starej Miłośnie. Bez żadnych dodatkowych badań, tylko na podstawie 2 minutowego wywiadu stawia diagnozę. Bez żadnej poprawy musiałam udać się prywatnie do innego lekarza, który mocno zdziwił się słysząc, jaką diagnozę wystawiła pani Szuścicka. Morfologię zleca co 5 lat, bo zdrowym osobom nie trzeba! Skandal. Taki lekarz nie powinien pracować w zawodzie.

LEKARZ ODPORNY NA ARGUMENTY TRAKTUJĄCY PACJENTA JAK POWIETRZE UPARTY NIE POLECAM ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZMIANĄ LEKARZA

LEKARZ ODPORNY NA ARGUMENTY TRAKTUJĄCY PACJENTA JAK POWIETRZE
UPARTY NIE POLECAM ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZMIANĄ LEKARZA

nie miałem okazji sprawdzić jej wiedzy lekarskiej (i dobrze), natomiast jako pracownik służby zdrowia jest niekompetentna, co gorsza uprata, odporna na argumenty; typowy przedstawiciel naszej służby zdrowia traktujący pacjentow jak petentow;