lekarz Jadwiga Ujec-Kassolik

Po czterech latach leczenia niepłodności u wielu lekarzy trafiłam do Pani doktor i dzięki temu dziś jestem matką. Szybka trafna diagnoza, następnie operacja, leczenie i udało się...Bardzo polecam Panią doktor kobietom, które mają problem z niepłodnością.

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, wszystko można z Panią Doktor załatwić, dogadać, jest bardzo uprzejma, a przy tym wie, co mówi. Wyleczyła mnie z poważnych problemów z jajnikami, których nabawiłam się po poprzednim "lekarzu". Gorąco polecam wszystkim.

Kilka lat temu byłam pod opieką innej doktor (prywatnie).Trafiłam do Pani doktor Kasolik w bardzo złym stanie. Endometrioza rozwinęła się do takiego stopnia, ze ledwo z tego wyszłam. Dwie operacje i odpowiednie leczenie uratowały mi życie. Wszystko za sprawą Pani doktor. Dziękuję za życie Anna

leczyłam się już u kilku lekarzy i co z tego miałam to ze gdy miałam 18 lat to chcieli mi wyciąć wszystko!!!!ale na szczęście trafiłam do Pani Doktor u wyleczyła mnie nie miałam operacji!!!

Pani doktor rewelacyjna , przeszlam do Niej od innego poloznika , jestem bardzo zadowolona :) i goraco polecam innym . a co do kolejek mysle ze jest to do przezycia przy tak fachowej opiece jaka oferuje !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jelenia Góra"?

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b