Jadwiga Wigowska-Sowińska

Neurolog

Nie polecam wręcz odradzam całkowicie. Szkoda pieniędzy i czasu na prywatne wizyty, które i tak nic nie wnoszą do leczenia, ponieważ wiedza pani dr jest mierna mimo wielu lat doświadczenia w tym zawodzie.

Tragedia!! Bylismy umowieni na 18, wchodząc o tej godz okazalo się ze nie weszła jeszcze pacjentka z 17!! Rozumiem ze poslizg moze sie zdarzyc ale nie taki.. poza tym siedzac godzine z rozmowy z innymi pacjentami okazało się że bylo kilku na 18 :) brak szacunku do pacjenta!! Tym bardziej ze bylismy z malym dzieckiem!! A co najsmieszniejsze, gwmabinet prywatny neurologa dzieciecego a nie mielismy gdzie tego dziecka przebrac!! Nawet zwyklego stolika nie ma!!! Wstyd i zenada!!! Po godzinie mąż wszedl do gabinetu powiedzial delikatnie "pani doktor" co mysli i opiscilismy ten przybytek!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! Nie wspomne juz o grzybie na suficie i gabinecie jak za czasow komuny..

Bardzo dobra lekarka z dużym doświadczeniem i wiedzą, troskliwie zaopiekowała się moim dzieckiem chorym na padaczkę.

Lekarz, który w sytuacji, gdy nie wie, jak leczyć, nie potrafi się do tego przyznać ani przed sobą ani przed pacjentem. W rezultacie pół roku zwłoki dla rodzica w szukaniu pomocy u kogoś kompetentnego, kto mógłby pomóc dziecku.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny, .profesionalny. Miłe podejście do pacjenta,życzliwa. Godna polecenia. Wyleczyła moje dziecko.

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo dobry , kompetentny lekarz ,potrafi poświęcić pacjentowi dużo czasu , bardzo pomogła mojemu dziecku.

Mój syn był pod opieką Pani Doktor przez 8 lat i wyrósł na zdrowego i mądrego chłopca ! Polecam Panią Doktor innym mamom dzieci z problemami neurologicznymi. Trzeba wierzyć lekarzowi i w swoje dziecko !

Trzeba wierzyć lekarzowi i w swoje dziecko !

Bardzo dobry i kompetentny lekarz pomógł mojemu dziecku

Bardzo dobry i kompetentny lekarz pomógł mojemu dziecku