lekarz Jadwiga Wojtynek - Zbrojewska

2,6
2,6
2,9
2,4

Wizyta przebiegła sprawnie, szkła dobrane bardzo dobrze.Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej lekarki i trochę mnie dziwią te negatywne opinie.Jeśli ktoś lubi konkretnie bez zbędnego gadania to polecam.

Wizyta u tej pani to tragedia. Zadnego głebszego zainteresowania pacjentem.Rutynowe badania powtarzane leki bez wzgledu na efekt leczenia. Doprowadziła że musiałam zmienic lekarza ktory był zdziwiony stanem moich oczu - źałuje źe nie złoźyłam skargi do Izby Lekarskiej jak zrobili to inni. Dziwie sie że ta kobieta jeszcze leczy.Wiecej serca i zainteresowania uzyskasz od rejestratorki p.Ewy - cudowna kobieta.Zanim zgłosicie sie do tej okulistki dobrze rozwaźcie za i pzeciw źeby nie było potem za poźni jak w moim przypadku. Pozdrawiam.

bardzo miła Pani doktor, wszystko objaśniła. Wizyta szybka, bez niepotrzebnego przedłużania, profesjonalne podejście do pacjenta - krótko i na temat polecam

polecam

ODRADZAM i NIE POLECAM. Wizyta pomimo, że prywatna to szybka. Brak odpowiednich wyjaśnień odnośnie przeprowadzanych badań. Dobrane szkła niestety nieodpowiednie - m.in. brak badania na widzenie z bliska (czytanie). Po zrealizowaniu przepisanej recepty na okulary u optyka trzeba iść do kolejnego lekarza.

Nie polecam. Przysłowiowa "Pani Beata" od fryzjera pomogła swoją darmową opinią bardziej niż szanowna Pani lekarz za 300zł.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, WRECZ ODRADZAM!! Po odmowie przyjecia mnie pod nieobecnosc lekarza u ktorego jestem zarejestrowana ( mam otwarte na 2 lata konto), nastepnego dnia dostarczylam ( jak zasugerowala rejestratorka) skierowanie "pilne". Mimo bardzo spuchnietej powieki lekarz nie mogla nic stwierdzic, dziwila sie, ze lekarz w przychodni "cos mi nie przepisal" (sic!), poczulam sie jak intruz. Zalecila nawilzanie oka?! poprosilam o masc, musialam dopytywac sie o dawkowanie. Bardzo niesympatyczna osoba, pacjentowi okazuje duza arogancje!

Bardzo niesympatyczna i niekompetentna kobieta (celowo nie piszę lekarz, bo na to miano nie zasługuje). Jej reakcja na wizytę z dzieckiem ze skierowaniem w trybie pilnym "po co do mnie przyszliscie?". Odpowiada lakonicznie i z łaską, a ludzi traktuje z góry. Zdecydowanie nie polecam!!!

Jak dla mnie 5/5 bardzo profesjonalna obsługa, wszystko załatwione podczas jednej wizyty. Jak dla mnie p. Jadwiga godna polecenia i śmiało można zadzwonić i umówić się na wizytę! Pozdrawiam

Bardzo polecam. Podczas moich dwóch wizyt na przestrzeni trzech lat p. doktor okazała się lekarzem stawiającym poprawne diagnozy, który wnikliwie słucha pacjenta. Dodatkowo wszystkie zabiegi i badania przeprowadza bardzo delikatnie.

Moim zdaniem lekarka ma duzą wiedzę gdyż rozpoznała zespół genetyczny u mnie.Wykonuje swoja prace dobrze moze mogłaby więcej czasu poświęcić ale jak na publicznego lekarza w porządku. Chodziłam do kilku okulistów i dopiero u niej dowiedziałam się ważnych rzeczy. Uważam że jest dobrym lekarzem.