lekarz Jadwiga Wolińska

Neurolog

Jestem bardzo zadowolona, trafna diagnoza, szybka pomoc, rzetelne informację, bardzo dobry kontakt z pacjentem, cierpliwie i z uwagą wysłuchuje pacjenta. Trafnie dobiera leczenie farmakologiczne w problemach z kręgosłupem. Bardzo polecam.

Pani doktor Wolińska jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, dokładnie zbada i cierpliwie wysłucha pacjenta, szuka przyczyn choroby i trafnie ocenia. Przy tym jest bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnięta. Aneta

Pani doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, dokładnie zbada i cierpliwie wysłucha pacjenta, szuka przyczyn choroby i trafnie ocenia. Przy tym jest bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnięta. Magdalena

Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, dokładnie zbada i cierpliwie wysłucha pacjenta, szuka przyczyn choroby i trafnie ocenia. Przy tym jest bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnięta. Erhard

Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, dokładnie zbada i cierpliwie wysłucha pacjenta, szuka przyczyn choroby i trafnie ocenia. Przy tym jest bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnięta. Cecylia.

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem. Jestem zadowolony z wyboru i polecam każdemu. Polecam

Jestem zadowolony z wyboru i polecam każdemu.
Polecam

...Pani Jadwiga Wolińska jest bardzo dobrym lekarzem-specjalistą w dziedzinie neurologii.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Jest osobą miłą,bardzo sympatyczną,konkretną i pełną profesjonalizmu w obsłudze chorych.Mogę otwarcie przyznać że jest ta Pani najlepszym specjalistą tej dziedziny w powiecie krapkowickim.Przyjmując chorego stara się mu pomóc,udzielić odpowiedniej porady,zastosować najbardziej skuteczne leczenie.Nie boi się bariery finansowej i "chorych oszczędności" naszego państwa,względem skierowań na badania lub innych przydatnych do leczenia i diagnozowania pacjenta metod laboratoryjnych lub rehabilitacyjnych.Dla tej Pani liczy się człowiek i jego postępy w zdrowieniu a nie "sztuka" odhaczana w celach wyłącznie zarobkowych lub metodach "kopertowych".Z całego serducha polecam Państwu osobę Pani Wolińskiej jako lekarza neurologa.Jestem serdecznie wdzięczny Pani za pomoc i fachową opiekę nad trwającym moim leczeniem Dziękuję za Pani podejście z sercem i nauką fachowości do profesji "lekarz" i "medycyna".Takich właśnie wspaniałych ludzi,potrzebujemy my chorzy.Dla mnie za to co Pani robi ,jest Pani "WIELKA"...Pełen Szacunek...(Piotr Własak)..

Lekarka bez odruchów ludzkości!!!!Irytuje odbieraniem telefonów,ciągle powtarza,że cudów nie zrobi.W moim przypadku nawet nie przeczytała opisu rm tylko pod światło rzuciła okiem na zdjęcie,szkoda mojego zdrowia i czasu dla takich lekarzy.

Lekarz jak każdy w dzisiejszym dziwnym czasie dla pacjentów,irytujące są tylko telefony jakie p.doktor odbiera przyjmując pacjentów. z poważaniem Jan

z poważaniem
Jan