Jadwiga Wyląg

Terapeuta

Bardzo się cieszę że skorzystałam z pomocy pani Wyląg. Byłam osobą bardzo nieśmiałą i bardzo bałam się tej pierwszej wizyty. okazało sie, że nie było powodów. Pani Jadwiga to bardzo miła i sympatyczna osoba, od razu dobrze się poczułam w jej gabinecie. Pomogła mi zrozumieć skąd wzieła się moja depresja i kłopoty związane z poczuciem własnej wartości. Dziś sama ze sobą czuje się znacznie lepiej. Przekonałam się że warto. Polecam innym.

Pani Jadwiga Wyląg pomogła mi uporać się z traumatycznymi wspomnieniami z przeszłości, które były przyczyną wielu problemów w moim teraźniejszym życiu. Nie spodziwałam się, że właśnie wcześniejsze wydarzenia były tego powodem. Bezskutecznie próbowałam latami sama sobie pomóc, a ostatecznie z bezsilności postanowiłam poszukać pomocy specjalisty. To był strzał w dziesiątke i mimo, że terapia trwała długo, to ostatecznie pomogła rozwiązać moje problemy i zrozumieć pewne mechanizmy. Dzisiaj już wiem, jak ważna jest sfera psychiczna i często polecam znajomym tego terapeutę.