lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochmanlekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman - zdjęcie profilowe

lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

Specjalista ginekolog-położnik, ginekolog dziecięcy

Specjalista ginekolog-położnik, ginekolog dziecięcy

Prawdziwy lekarz, na izbie przyjęć pomimo tłumu pacjentów, potrafi bardzo fachowo, a przy tym uprzejmie zająć się pacjentem.

Pani dr prowadziła moje dwie ciąże (ostatnia 2007) i jestem zadowolona ze sposobu w jaki to robiła. Dokładna , wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania.

Na wizyte czekalam 3h. Zglosilam sie z plamieniem w czasie ciazy (pierwsza ciaza zakonczyla sie poronieniem wiec bylam bardzo przestraszona). Spotkalam sie z kompletna ignoranacja ze strony tej osoby. Zdecydowanie odradzam.

Miła i kompetentna! Polecam serdecznie Doktor Dembowiecką-Ochman.

Miła i kompetentna! Polecam serdecznie Doktor Dembowiecką-Ochman.

Lekarz idealny - spokojna, rzeczowa, zawsze wyczerpująco informuje pacjenta. Prowadziła moją ciąże, jestm pacjentkką od 5 lat i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. Bardzo polecam

Świetny lekarz. Miał, uprzejma, spokojna. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Cierpliwa i troskliwa. Kompetentna. Prowadzę u Pani Dr Dembowieckiej ciążę. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo kompetentna Pani doktor, życzliwa, miła i z sercem podchodzi do pacjenta. Oby takich więcej.