lekarz Jagoda Derkowska

Pani Derkowska jest swietnym lekarzem i co najwazniejsze idealnie potrafi postawic diagnoze,byłam u niej 3 tyg temu,rozpoznała zapalenie siatkówki i skierowała do Katowic,tłumaczac wszystko,Jej diagnoze potwierdzili katowiccy Profesorowie okulistyczni,którzy mnie lecza,a mam dopiero 32l,goraco polecam pania Jagode,moja imienniczke-Jagoda Jędraik

Pani doktor czy prywatnie,czy na kasę chorych jest tak samo nieuprzejma,państwowo jest dodatkowo niepunktualna,o wszelkie informacje trzeba się samemu dopytywać,pod warunkiem,że się wie o co pytać.Jednym słowem monopol.

Naprawdę polecam! Ma podejście do dzieci.

Naprawdę polecam! Ma podejście do dzieci.

Pani Doktor bada pacjenta (co nie u wszystkich jest regułą), zleca dodatkowe badania i zapisuje leki, które pomagają, a nie tylko drenują kieszeń. Polecam! J.K.

Mądra, kompetentna i nie wciska kitu. Polecam!

Mądra, kompetentna i nie wciska kitu. Polecam!

Świetna okulistka- miła, sympatyczna, dobrała mi okulary i wreszcie mogę bez obaw prowadzić samochód.

Bardzo dobra okulistka. Bezbłędnie rozpoznała u mnie jaskrę, wcześniej inni okuliści zapisywali mi różne krople bez efektu.

Nieuprzejma, zbywa pacjenta. nie zadaje pytań aby sprawdzić dolegliwości i uciązliwości pacjenta. Zdawkowo odpowiada na pytania.