lek. med. Jakub Bryll

CMD, Ortopeda

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, artroskopię stawów, operacje korekcyjne deformacji stóp.
Zajmuje się leczeniem operacyjnym złamań i uszkodzeń tkanek miękkich. Diagnozuje i leczy operacyjnie zmiany nowotworowe kości.

Ortopeda traumatolog Jakub Bryll 5-go lipca 2017 roku wykonał mi operację wstawienia endoprotezy kolana. Zrobił to bardzo dobrze. Pobyt w szpitalu trwał tydzień a po siedmiu tygodniach odstawiłem kule. Noga praktycznie jest całkowicie sprawna. Polecam i życzę wszystkim takiego wspaniałego lekarza. Witold Stepnowski.

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie emanuje od doktora Brylla. Kompetentne i po prostu ludzkie podejście do pacjenta. Cierpliwe i dokładne opisanie zabiegu (wszak jesteśmy laikami, a chcemy wiedzieć, jak będzie się odbywać operacja). Życzę sobie i wszystkim chorym spotykania tylko takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wypełnianie swoich obowiązków zawodowych na tak wysokim poziomie.

W połowie września 2017 r. przeszłam operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego w Szpitalu WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Zabieg przeprowadził pan dr Jakub Bryll i wykonał go perfekcyjnie, co potwierdziły badania rtg. Nie mam wątpliwości, że dzięki temu chodziłam bez kul już 7 tygodni po operacji. Chciałabym też podkreślić przyjazne i empatyczne podejście pana doktora do pacjenta przed i po operacji, co było dla mnie równie ważne. Bardzo obawiałam się tego zabiegu, ale dzięki temu podejściu na salę operacyjną wjeżdżałam z pełnym zaufaniem, a po operacji czułam się także należycie "zaopiekowana". Polecam wszystkim pana doktora Brylla jako godnego zaufania i w pełni profesjonalnego lekarza.

We wrześniu 2017r, miałam przeprowadzoną operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, operację wykonał Pan doktor Jakub Bryll, operacja przeproadzona w sposób bardzo profesjonalny, podejście do pacjenta bardzo dobre, mimo tylko 2 miesięcy po operacji jestem prakrycznie w pełni sprawna, mimo mojego podeszłego wieku. Jeszcze raz chciałam Panu doktorowi podziękować za świetnie wykonaną pracę oraz z pełną odpowiedzialnością mogę szczerze polecić tego specjaliste.

Ortopeda traumatolog Jakub Bryll profesjonalista pod każdym względem.Świetny lekarz, dba o pacjenta. Ogromnie pomocny i zupełnie bezinteresowny. Szczerze polecam wizytę u tego specjalisty.

Wciąż poszukujesz "CMD Łódź"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)