dr n. med. Jakub Dobruch

Urolog

Nie da się opisać. Podejście do pacjenta, sposób rozmowy. Przeprowadzona operacja - wszystko najwyższy poziom! Po prostu 5/5 !!!

Wspaniały lekarz. Jeżeli ktoś pisze że poświęca pacjentowi za mało czasu, to kompletna bzdura. Nie znam lekarza, który bardziej szanowałby pacjenta. Pan dr nigdy nie zerka na zegarek dając tym samym pacjentowi do zrozumienia, ze trzeba już wychodzic. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje. To bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo miły i dobry człowiek. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

To wyjątkowy lekarz. Takich fachowców-pod kątem kompetencji i kultury właściwie nie ma. Wyrażam najwyższe uznanie za uratowanie życia mojemu ojcu, którego inny urolog doprowadził do stanu zagrożenia życia z uwagi na niezdiagnozowanie nowotworu. Negatywne opinie o tym lekarzu, których naliczyłem tutaj chyba 3 to bez wątpienia tzw "nieuczciwa konkurencja" konowałów i felczerów, którym ten lekarz "odebrał" pacjentów. Konstatacja jest taka, że jeżeli ktoś ma problem urologiczny powinien zwrócić się wyłącznie do dr Jakuba Dobrucha. Nie sądzę, aby po wizycie u niego chciał jeszcze szukać innego urologa.

Dobry lekarz, miły i sympatyczny. Byłem u niego raz o to wystarczyło w przeciwieństwie do innych "specjalistów". Wszystko dokładnie wyjaśnił, trafnie zdiagnozował. Polecam

Wizyta trwala 10 min. Po czym doktor mial mnie zapisac w przeciagu tygodnia na operacje do szpitala w ktorym pracuje. Dzwonilem i przypominalem doktorowi trzy razy. minął miesiąc a Doktor nic nie zrobil w kierunku mojej operacji pomimo ze wspominałem iz zalezy mi naq czasie. Ogolnie jestem bardzo nie zadowolony z wizyty i nie polecam Doktora

Pan doktor operował mnie 01.12.2011.Pragnę wyrazic najwyższe słowa uznania,szacunku i podziękowania.To wspaniały człowiek i lekarz.Życzę Panu wszystkiego co najlepsze. Z wyrazami szacunku H. Matusik

H. Matusik

lekarz niekompetenty, poswięca b.mało czasu

lekarz niekompetenty, poswięca b.mało czasu

Super lekarz, miły, kompetentny,właśnie udało mi się namierzyć jego nowe miejsce pracy z czego sie bardzo cieszę. W poprzednim miejscu nikt nie wiedział gdzie się przeniósł.

absolutnie polecam. specjalista, niezwykle uprzejmy i rzeczowy. Wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości i ewentualne powikłania leczenia operacyjnego

niestety nie podzielam powszechnych opinii na tym forum, leczyl sie u pana doktora moj tata i niestety nie bylismy zadowoleni