lekarz Jakub Grudzień

Wczesniej byłam pacjentką Dr Grudnia juz kilka lat, w momencie kiedy wybrałam sie na wizytę potwierdzająca ciąze, zostałam bardzo zle potraktowana. Na pytania odpowiadał szybko i krótko bez wyjasnien, a jako młoda mama miałam ich sporo. Nie zbadał, nie zrobił USG, nie zlecił przyjmowania witamin, nie zwrócił uwagi na wysokie TSH, tylko krótko stwierdził ze i tak nic nie bedzie widać, mam przyjsc za tydzien - rozumiem byc moze, ale słowa " To czy dziecko bedzie zdrowe okaze sie w4 mcu" zapadna mi w pamieci na długo. Mysle ze pan doktor jest juz zmeczony i ma za duzo pieniedzy i za duzo pacjentek, albo jedno i drugie. Jedno wiem moja noga w jego gabinecie juz nie postanie.

Byłam pierwszy raz u tego lekarza i muszę przyznać, że jest on mistrzem w swoim zawodzie. Przeprowadził u mnie zabieg laserowej korekcji nietrzymania moczu. Jest już półtorej miesiąca po zabiegu i efekt jest taki jak Pan doktor obiecywał. Wreszcie powróciła moja godność i zdecydowanie poprawił się komfort życia. POlecam zarówno zabieg jak i osobę doktora Grudnia.

Zdecydowanie NIKOMU nie polecam pana doktora. Na moje pytania odpowiadał zdawkowo, obojętnie - dał mi do zrozumienia, że mam zapłacić i jak najszybciej znikać! Niczego się od tego Pana nie dowiedziałam!!

Pierwsze co - gratuluje pięknej kliniki. Byłam tam pierwszy raz i standard naprawde europejski. Pan Doktor dokladnie wypytal w czym mam problem,leczenie,usg,leki do domu-szybko i sensownie. Stała pacjentka od 13 lat i nadal nią bede :)

Pierwsze co - gratuluje pięknej kliniki.
Byłam tam pierwszy raz i standard naprawde europejski.
Stała pacjentka od 13 lat i nadal nią bede :)

Kompetentny, wzbudzający zaufanie i bardzo sympatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy co robi, co się dzieje, co dalej itp. Absolutnie nie miałam wrażenia, że mu się spieszy, że nie ma czasu dla pacjentki. Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rybnik"?

Cezary Szmit

Cegielniana 20
Rybnik
Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

Andrzej Kupczak

gen. Hallera 30

Janusz Skrobarczyk

Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik
NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14

Maciej Białek

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14