lekarz Jakub Hawranek

Ortopeda

Szczerze mówiąc trudno mi ocenić kompetencje Pana Doktora po jednej wizycie, aczkolwiek muszę faktycznie przyznać, że jeśli chodzi o jakość kontaktu, ilość poświęconego czasu oraz dostosowanie leczenia do planów rodzinnych - oceniam wysoko. Skuteczność zaleceń będę mogła ocenić za czas jakiś (wczoraj byłam na wizycie), myślę jednak że absolutnie warto 'zaryzykować' choć jedną wizytę ;)

Jestem bardzo zadowolony, lekarz poświecił mi odpowiednią ilość czasu (wizyta bez pośpiechu), chętnie odpowiadał na moje pytania. I najważniejsze, diagnoza była poprawa, zalecenia dobrze dobrane i ból minął.

Do Doktora Jakuba Hawranka trafiłam po wizytach u kilku innych. Jestem bardzo mile zaskoczona, nie dość że wysłuchał co mi dolega, rzeczow wytłumaczył jaki będzie przebieg leczenia to jescze cena przystępna. Wizyta nie trwała 10 min jak u innych. Bardzo polecan tego lekarza!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gliwice"?

Wojewódzka 7 (Euromed)

ulica Żwirki i Wigury 37c/30
Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
ulica Wrocławska 36/24