lekarz Jakub Hawraneklekarz Jakub Hawranek - zdjęcie profilowe

lekarz Jakub Hawranek

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

Szczerze mówiąc trudno mi ocenić kompetencje Pana Doktora po jednej wizycie, aczkolwiek muszę faktycznie przyznać, że jeśli chodzi o jakość kontaktu, ilość poświęconego czasu oraz dostosowanie leczenia do planów rodzinnych - oceniam wysoko. Skuteczność zaleceń będę mogła ocenić za czas jakiś (wczoraj byłam na wizycie), myślę jednak że absolutnie warto 'zaryzykować' choć jedną wizytę ;)

Jestem bardzo zadowolony, lekarz poświecił mi odpowiednią ilość czasu (wizyta bez pośpiechu), chętnie odpowiadał na moje pytania. I najważniejsze, diagnoza była poprawa, zalecenia dobrze dobrane i ból minął.

Do Doktora Jakuba Hawranka trafiłam po wizytach u kilku innych. Jestem bardzo mile zaskoczona, nie dość że wysłuchał co mi dolega, rzeczow wytłumaczył jaki będzie przebieg leczenia to jescze cena przystępna. Wizyta nie trwała 10 min jak u innych. Bardzo polecan tego lekarza!