lek. med. Jakub Janowicz

Traumatolog, Ortopeda

2,5
2,1

Lek. Jakub Janowicz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Ukończył kursy m. in. „Kurs alloplastyk Stawu Kolanowego”, „Protezy Przynasadowe i kapoplastyki w praktyce klinicznej”, „Nowoczesne zagadnienia osteosyntezy” oraz „Total Shoulder Arthroplasty”. Uczestnik szkoleń i kongresów w kraju i zagranicą ...

Absolutnie odradzam wizytę u tego lekarza. Niemiły i arogancki lekarz. Nie zostałam wysłuchana, zero porady. Miałam wrażenie jakby był zmęczony tym co robi, bo praktycznie nie udzielił żadnej porady lekarskiej. Cała wizyta to jakaś fikcja. Sprawę zgłosiłam do placówki.

Nie polecam tego lekarza jest okropny,niemiły, łaskę robi że lecz ludzi ,zachowuje się jak by był władcą i panem,wiadomo że do lekarzy nikt nie chodzi dla rozrywki tylko jak jest zmuszony,a taki PAN DOKTOR cię zlewa bo dziś musiał przyjść do pracy,to na kimś trzeba się wylądować.W skali 1-10 daje mu -15,a jeszcze jedno ,nie należy się żadna gwiazdka, ale nie mogłam ich wykasować

Odradzam wszystkim i żałuję, że straciłam czas na kontakt z tym lekarzem. Nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentem. Niestety jest również mało uprzejmy i prezentuje olewczy stosunek, zero tłumaczeń i zadnej inicjatywy. Po urazie nie wystawił mi a ni skierowania na jakiekolwiek USG, a ni recepty na leki a ni w ogóle nie zalecił najwazniejszego leku bez ktorego miałabym potem większe problemy zdrowotne, widząc takie zachowanie, naszczęscie zglosziłam się do innego specjalisty od razu. Proszę omijać szerokim łukiem.

Fachowiec. Stawia na nogi mimo dość poważnego urazu. Szczery. Nie jest psychologiem, tylko ortopedą, więc nie przytula i nie pociesza, tylko nastawia pogruchotane kości, a to boli. W moim przypadku nastawił radykalnie.

Unikaj tego learza!!!Chamstwo i arogancja, brak kompetencji,traktuje pacjentow bez okazania szacunku i zrozumienia. Brak jakiejkolwiek empatii dla pacjentow.Szpital w Wyszkowie traktuje jak swoj folwark i wysyla pacjentow do innych szpitali.

Nie polecam. Z dwóch problemów jeden zdiagnozował poprawnie (zapalenie achillesa) a drugi zbagatelizował (bóle stopy). Na własną rękę zrobiłem jednak USG bolącej stopy które wykazało stan zapalny i początki tworzenia się tzw ostrogi !!! Rozpocząłem rehabilitację oczywiście pod opieką innego już lekarza.

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni. Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie ...

Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Zdecydowanie nie polecam pana doktora Jakuba Janowicza. Przykładowe jego podejscie do pacjenta: Pan doktor Jakub Janowicz (ortopeda) podczas wizyty u niego mojej 70-letniej mamy i próby uzyskania informacji, zaproponował wpisanie w jej karcie choroby (złamanie z przemieszczaniem) opisu: "analfabetka" i powiedział, że wyśle ją do psychiatry. Z tak niskim, pełnym chamstwa i całkowitego braku profesjonalizmu podejściem nie spotkałem się nigdy. Absolutnie nie polecamy usług pana "doktora" Jakuba Janowicza.